Fotó: CZIMER TAMAS

A férfi NB I 4. fordulójának mérkőzésén:
B. Braun Gyöngyös–Budakalász 23–21 (10–10)
Gyöngyös, 900 néző. V: Kékes Cs., Kékes P.
GYÖNGYÖS: Hudák – Országh, Malandrin 1, Hegedűs M. 1, Mikita, JUHÁSZ K. 3, Kovacsics 4. Csere: Ivanisevics (kapus), LELE 8 (1), Reznicek 2, DURIS 2, Rasics, Mester 2, Urbán.Edző: Debre Viktor
BUDAKALÁSZ: TAMÁSI – Parrondo 3 (1), Szemikov 1, KONCZ 4, Mazák, SUTKA 5, Bohács 3. Csere: Bros, Váczi (kapusok), CZINA, Halász, Józsa 2, Holdos, Tóth Á. 1, Rédai 1, Völker 1.Edző: Horváth Attila
Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–3. 12. p.: 3–4. 18. p.: 6–6. 24. p.: 7–7. 36. p.: 13–12. 42. p.: 17–13. 48. p.: 18–16. 54. p.: 20–17
Kiállítások: 8, ill. 4 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 1/1

Debre Viktor: – Kiélezett mérkőzést játszottunk, de erre is számítottunk. a kalásziaknak nemigen volt veszítenivalója, teher nélkül kézilabdázhattak. Adódott tíz olyan percünk, amikor el tudtuk dönteni a találkozót.

Horváth Attila: – Amit az első félidőben, illetve a második játékrész második felében nyújtottunk, arra nyugodtan támaszkodhatunk a jövőben. Sajnos közvetlenül a szünet után volt egy olyan hullámvölgyünk, amit a Gyöngyös kihasználva a maga javára fordította a mérkőzést.

[caption id="" align="alignleft" width="650"] A gyöngyösieknek sikerült ellépni vendégeiktől Fotó: Czímer Tamás