2014.04.18. 13:25

Kemény fejütések és Guillotine-fojtás

Balla Tamás tanítványai a Harcosok Klubja 11 versenysorozat legutóbbi állomásán is bizonyítottak.

B. Cs.

A Harcosok Klubja 11 versenysorozat legutóbbi állomásán az Eger Shootfighters mindkét indulója megmutatta valós tudását. A muay thai szabályrendszerben szerepelt Stregova Péter (85 kg) nagyon technikás bunyót bemutatva, a második és harmadik menetben kemény fejütésekkel többször megfogta ellenfelét, és a bírók egyhangú pontozással őt látták jobbnak.

A késő esti gálamérkőzésen az MMA kategóriában szorítóba lépett Borics Ádám (66 kg) impozáns mérlegű (18–2) ellenfelével nem egész egy perc alatt végzett. A meccset állásban és földön is Ádám uralta, amit egy Guillotine-fojtással be is fejezett.