A 91. percben vesztett pontokat a Hatvan

Vert helyzetből fordított, mégsem tudott nyerni az FC Hatvan a Monor ellen.

A labdarúgó NB III Keleti csoportja 4. forduló mérkőzésén:

Hatvan, 300 néző. V.: Gaál Gyöngyi (Kurinka B., Gordos Á.).

Hatvan: Gyulay G. – Tóth M., Nagy D., Szabó R., Karácsony D., Hajdu I., Grecsó B. (Fótos L., 60.), Purzsa M., Simon M. (Nehéz M., 65.), Ács Á. (Németh Sz., 76.), Bárkányi A. Edző: Nagy Gábor.

Monor: Bozsó A. – Balanescu D., Ficsor R., Villányi G., Bonifert P. (Miholics M., 80.), Urbán G. (Csőke I., 92.)., Karacs D. (Tóth Á., 65.), Hunya K., Fazekas R., Katona R., Sárközi Sz. Edző: Horváth Dávid.

Gól: Grecsó B. (43.), Nehéz M. (78.), ill. Ficsor R. (8.), Urbán G. (91.).

[caption id="" align="alignleft" width="650"] Bárkányi Arnoldéktól (balról) elpártolt a szerencse Fotó: Albert Péter

Híres Gábor: – Nagyon jó meccset játszottunk, a jó erőkből álló ellenféllel. A 8. percben egy eléjük pattanó labdát értékesitették, majd a 91. percben egy szögletből egyenlített az ellenfél. Rengeteg helyzetet kidolgoztunk, sokat futottunk, helyenként szép támadásokat vezettünk, de a szerencse ebben az évben egyenlőre elpártolt tőlünk.

Horváth Dávid: – Jól játszó csapat otthonában szereztünk értékes pontot, melyen a nézők is jól szórakoztak. Élvezhető mérkőzés volt.

További eredmények: Hajdúböszörmény–Jászberény 1–0, Nyírbátor–BKV Előre 3–2, Kazincbarcika–Rákosmente 3–1, REAC–STC Salgótarján (később)

Vasárnap, 17.00: Tállya–Újpest II. 17.30: ESMTK–DVTK II, DVSC-DEAC–Putnok, MTK II–Tiszaújváros.