2016.10.04. 21:08

MK: a Gyöngyös követte az Egert

A pihenőt kapott Lele Ákos, Németh Tamás, Tomas Reznicek és Hudák Henrik nélkül pályára lépő B. Braun Gyöngyös négy góllal nyert a másodosztályú Nyíregyháza vendégeként a férfi kézilabda Magyar Kupa 2. fordulójában.

HEOL

A jegyzőkönyv
Nyíregyházi SN–B. Braun Gyöngyös 22–26 (9–14)
Nyíregyháza, 100 néző. V.: Nagy F., Túróczy J.
Gyöngyös: Ivanisevics – Országh 3, Rodolfo 3, Mester 1, Hegedüs M. 3, Juhász K. 6, Kovacsics 3 (2). Cserék: Holló M. (kapus), Urbán E. 4, Keresztes 1, Sipeki, Duris, Jóga N., Tóth G., M. Mikita 2. Edző: Debre Viktor.
Az eredmény alakulása. 16. perc: 6–7, 22. perc: 6–10, 40. p.: 15–21, 50. p.: 19–25.
Kiállítások: 8, ill. 0 perc.
Hétméteresek: 2/2, ill. 3/2.

Az Eger SBS Eszterházy hétfőn a Tiszavasvári búcsúztatásával (28–25) biztosította helyét a kupaküzdelmek harmadik fordulójában, a legjobb 16 csapat között.