Mundi Zoltán találata döntetlent jelentett Zagyva-partiaknak.

A labdarúgó NB III Keleti csoportja 28. fordulójának mérkőzésén:
BKV Előre Stadion, 200 néző. V.: Sipos Katalin (Molnár M., Éles A.)
MTK: Varga B. – Hreljic, Széles, Hrepka (Szerencsi, 71.), Szabó Á., Varga Sz., Okuka, Forgács, Bayer, Takács, Schafer. Edző: Pölöskei Gábor.
Hatvan: Aszódi M. – Tóth M., Barthel G., Mundi Z., Szabó R., Karácsony, Petrezselyem, Purzsa M., Simon M., Ács Á., Bárkányi A. Edző: Varga Attila.
Gól: Hreljic (43.), ill. Mundi (75.)
Jók: Hreljic, Okuka, ill. Barthel, Karácsony, Petrezselyem, Simon M., Bárkányi.

Varga Attila: – Az első félidő az MTK elképzelése szerint alakult. A második félidőben már mi voltunk a dominánsak, sajnálom a végén kimaradt óriási gólhelyzetet. Ez a döntetlen számunkra szinte győzelemmel ér fel.

[caption id="" align="alignleft" width="650"] Mundi Zoltán (8) gólja egy pontot ért a Hatvannak Fotó: Albert Péter
Következik: FC Hatvan–Hajdúböszörmény, április 29., szombat 17.00.

További eredmények: Putnok–BKV Előre 2–0, Jászberény–Salgótarján 1–1 , Tállya–Nyírbátor 1–1, Hajdúböszörmény–Kazincbarcika 0–2, Tiszaújváros–Újpest II 2–2, ESMTK–Monor 0–1, REAC–DVTK II 0–2.