Hírek

2007.04.16. 10:17

Sikeres vébékezdés után ma a házigazdák jönnek

A magyar hokisok jó játékkal 6-1-re (2-0, 3-1, 1-0) nyertek a litvánok ellen a ljubljanai divízió I-es vb első fordulójában

BAMA

A magyar jégkorongozók jó játékkal 6-1-re (2-0, 3-1, 1-0) nyertek a litvánok ellen a ljubljanai divízió I-es vb első fordulójában. Bátran kezdett válogatottunk, és Ladányi távoli lövésével vezetést is szerzett. A mezőnyfölény állandósult, és kettős emberelőnyben Kovács talált be.

A II. harmad elején Kovács egy kapu előtti kavarodást zárt le góllal, majd Ladányi gyors kontrából volt eredményes. Kivédekezett emberhátrányt követően szépítettek a litvánok. A szünet előtt Ocskay lőtt lélekromboló gólt. A záró felvonásban Horváth emberelőnyből talált be. A magyarok ma 20 órakor a szlovénokkal mérkőznek.