Hírek

2004.10.25. 08:38

Újabb rangadóját is simán nyerte a Dunaferr NK

BAMA

A Ferencváros és a Győr után a harmadik, bajnoki címre áhítozó riválisát, a Cornexit is elpáholta a Dunaferr a női kézilabda-bajnokság rangadóján. A címvédő telt ház előtt fogadta a nyáron válogatottakkal (Balogh Bea, Siti Bea) megerősített székesfehérvári csapatot. A várt nagy küzdelem azonban elmaradt, a hazaiak az első perctől fogva egyértelművé tették, ezen a meccsen csak Dunaferr-győzelem születhet.

Az újvárosiak 4-0-val kezdtek, a Cornexi ugyanis képtelen volt átjátszani a rendkívül határozott és sokat mozgó Dunaferr-védelmet. Ráadásul Pálinger is remekül védett, míg ugyanez nem volt elmondható a vendégek kapusáról, Sugárról. Az Újváros szinte minden támadásból gólt lőtt, főleg a végül 16 (!) gólig jutó Radulovics és a minden szituációból eredményes Nagy Ivett (7) volt elemében. A szünet után gyorsan tíz gólra hizlalta előnyét a Dunaferr, amit a lefújásig további hárommal toldott meg. A vége: Dunaferr NK–Cornexi-Alcoa 43-30.