KÉZILABDA | Négyszer egymás után egygólos B. Braun-vereség.

A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy

"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)

A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.

Sorozatban kilencedik mérkőzésén sem szerzett pontot a B. Braun Gyöngyös a férfi NB I-ben. A mátraaljai gárda négy egymást követő találkozón szenvedett egygólos vereséget.

A férfi NB I 20. fordulójában:
B. Braun Gyöngyös–Sport36-Komló 25–26 (14–14)

Gyöngyös, Dr. Fejes András Sportcsarnok, 500 néző. V.: Bonifert, Oláh.
Gyöngyös: Hudák – ORSZÁGH 5, Malandrin 1, HEGEDÜS M. 4, M. Mikita 2, Juhász K. 1, Kovacsics 3. Csere: Rózsavölgyi, Holló M. (kapusok), Reznicek 6 (4), Becsirovics, Duris, Loncar 3. Vezetőedző: Debre Viktor.
Komló: GRANIC – Szkokán, OBRADOVICS 6, JERKOVICS 10, PRIBANIC 2, Katzirz, Hoffmann 4 (1). Csere: Selymes (kapus), Marcsek, SZÖLLŐSI B. 4, Szögi, Pethő. Vezetőedző: Kilvinger Bálint.
Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–3, 12. p.: 6–7, 18. p.: 9–10, 24. p.: 11–12, 36. p.: 16–16, 42. p.: 18–18, 48. p.: 20–20, 54. p.: 22–24.
Kiállítások: 8, ill. 8 perc.
Hétméteresek: 5/4, ill. 1/1.

Hatszáz, „Gyerünk gyerekek, Gyöngyös veletek!” feliratú sárga pólóval várta a mérkőzésre érkező érdeklődőket a gyöngyösi szurkolói klub. Az elmúlt hetek sikertelenségeit követően összefogásra buzdító közösség üde színfoltot jelentett a találkozón, ahol ismét a összecsapás végére maradt a feketeleves. Másfél perccel a vége előtt 25–26-os állásnál Tomas Reznicek hétméterest hibázott, majd az utolsó percben 15 másodperce marad a gyöngyösieknek az egyenlítésre, Országh Ádám lövését azonban Ante Granic hárította.

A csalódás és a keserűség visszatérő érzésnek számít Hegedüs Márk (23) és gyöngyösi társai számára Fotó: Czímer Tamás A csalódás és a keserűség visszatérő érzésnek számít Hegedüs Márk (23) és gyöngyösi társai számára Fotó: Czímer Tamás

Debre Viktor: – Felemás érzéseim vannak, mert bár nem játszottunk rosszul, de amikor a végén a legjobban kellett volna koncentrálni, akkor hibáztunk. A nagyobb összpontosítást hiányoltam, s a korábbi meccseken is ez volt a jellemző. Küzdünk, hajtunk, de a ránk nehezedő teher már kezdi teljesen összenyomni a srácokat. Hiányzik a játékosok szeméből a csillogás.

Kilvinger Bálint: – Amit előzetesen elterveztünk, azt a mérkőzés nagy részében sikerült is megvalósítani. Amikor a hajrában háromgólos előnyre tettünk szert, s felcsillant a győzelem lehetősége, kicsit bizonytalanná váltunk, amit a Gyöngyös azonnal kihasznált. A végjátékban kis szerencse is kellett a győzelmünkhöz. Bízom benne, hogy hazai pályán is tudunk majd hasonló teljesítményt nyújtani.

Következik: B. Braun Gyöngyös–Mezőkövesdi KC, március 25., szombat, 18.00.

Mikler: A harmadik helyért is küzdeni kell az Eb-n

„Ősszel az lesz a legnagyobb feladatunk, hogy alkalmazkodjunk az új kapitány stílusához.”

Vasárnapi sportműsor: F1, Michelisz, Konföderációs Kupa

Újra a medencében a férfi vízilabda-válogatott • Döntő a női kosár Eb-n • HFL.

C. Ronaldo beérte Kocsist, Portugália csoportelső

Portugália félidőnként két gólt szerezve legyőzte Új-Zélandot. CR7 75 góljával beérte Kocsis Sándort.

Haladás: távozik Szombathelyről a kulcsember – hivatalos

Iszlai Bencének kétéves szerződést ajánlottak, ő azonban nem fogadta el azt.

F1: Erre jelenleg senki sem képes, csak Lewis – Lauda

Alonso: Sajnálom, hogy mindenkit megzavar a végsebességünk, de ez van.

La Liga: exliverpooli duplázó, megvan a harmadik feljutó

A Tenerife hiába érkezett előnnyel a Getafe otthonába, a hazaiak ünnepelhettek.