április 17. 16:59

Régi vágyakat dédelgetnek az ivádiak: legyen munkalehetőség és kiépített szennyvízrendszer a faluban. Illúzióik azonban nincsenek.

Az EKFSC bajnokhoz méltóan játszott

május 18. 14:27

Már bajnokként utazott Nagykállóra az Eszterházy KFSC-GMR női kézilabda-csapata, amely a bronzérmes Kállósemjén vendégeként sem hibázott az NB II. Északkeleti-csoportja 22. fordulójában.

Döcögött, de nyert az FSC

május 4. 13:52

Nagy küzdelemben nyert a Juhász '99-Füzesabonyi SC a megyei rivális Hús és Csemege-Hevesi SE csapata ellen a férfi kézilabda NB II. Keleti-csoportja 19. fordulójában.

Tovább bírta erővel az EKFSC

április 27. 15:00

A hajrában biztosította be győzelmét az éllovas Eszterházy KSFC-GMR a Fenstherm-Füzesabonyi SC elleni megyei rangadón a női kézilabda NB II. Északkeleti-csoportja 19. fordulójában.

Folytatódik a Hegedűs kontra Valyon szópárbaj

április 23. 17:37

A pályán már rég véget ért az Eszterházy KFSC-GMR – SPB-Hevesi SE NB II-es női kézilabda mérkőzés (50:26), ám a játéktéren kívül folytatódott a két edző szócsatája.

Hegedűs felháborodott Valyon szavain

április 21. 15:41

Ahogy arról már beszámoltunk, fölényes egri győzelemmel (50:26) zárult a női kézilabda NB II. Északkeleti-csoportja 18. fordulójában rendezett Eszterházy KFSC-GMR – SPB-Hevesi SE megyei rangadó.

Félszáz egri gól a hevesieknek

április 20. 14:31

Minden tekintetben magasan felülmúlta az SPB-Hevesi SE együttesét az Eszterházy KFSC-GMR női kézilabda csapata. Az NB II. Északkeleti-csoportja 18. fordulójában 24 gólos különbséggel nyertek Bárkaiék.

A hevesieknél is véget ért a böjt

április 13. 12:42

A férfi kézilabda NB II. Keleti-csoportja 22. fordulójából előrehozott mérkőzésen megszerezte idei első győzelmét a Hús és Csemege-Hevesi SE. Steczina Zsolték egységes, jó játékkal verték a Vecsést.

Csak az EKFSC szerzett pontot az ünnepi fordulóban

április 7. 13:54

Vereséggel mutatkozott be az Eger-Eszterházy SE kispadján az új edző, Iványi Bálint. A férfi kézilabda NB II. Keleti-csoportja 17. fordulójában Lajosmizsén egy góllal maradtak alul a megyeszékhelyiek.

Tíz perc is elég volt az Egernek a Heves legyőzéséhez

március 30. 13:57

A kézilabda NB II. Keleti-csoportja 16. fordulójának megyei rangadóján az Eger-Eszterházy SE csapatának 50 perc „vergődés” mellett 10 perc eredményes játék is elég volt a Hevesi SE legyőzéséhez.