Friss hírek

2006.01.02. 16:00

Jó évet zárt a Rolling Stones

A Rolling Stones 2005-ös észak-amerikai turnéja bizonyult a legsikeresebbnek az amerikai koncertek közül, derült ki a Pollstar jegyeladási felméréséből.

BAMA

A veterán zenészek 162 millió dollár jegyforgalommal zárták a 11 évnyi kihagyás után sorra kerülő turnéjukat. 42 előadás során mintegy 1,2 millió ember előtt játszottak. A lista második helyére a U2 csapata került 78 amerikai és kanadai koncertjükkel, mellyel 138,9 millió dolláros bevételt könyvelhettek el. A harmadik helyen Celine Dion végzett, akinek a 155 - a las vegasi Cézár Palotában megtartott – koncertjéből 81,3 millió dollár folyt be. Az első öt helyezet közé Sir Paul McCartney (77,3 millió dollár) és az Eagles (76,8 millió dollár) is bekerült.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a heol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!