Tenisz

2022.07.22. 09:34

Bondár Anna párosban bejutott az elődöntőbe Palermóban

A magyar játékos egyesben is érdekelt a negyeddöntőben.

Bondár Anna a belga Kimberley Zimmermann oldalán bejutott az elődöntőbe a Palermóban zajló 250 ezer dollár (100 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztorna páros versenyében.

A harmadik helyen kiemelt magyar, belga kettős két játszmában, komolyabb nehézség nélkül győzte le a Jessy Rompies, Olivia Tjandramulia indonéz, ausztrál duót. A meccs 53 percig tartott.

Bondárék a fináléba kerülésért az elsőként rangsorolt Alexa Guarachi, Asia Muhammad chilei, amerikai kettőssel találkoznak pénteken.

A magyar játékos egyesben is érdekelt a negyeddöntőben: pénteken a negyedikként rangsorolt spanyol Sara Sorribes Tormóval játszik.

Eredmények:

páros, negyeddöntő:
Bondár Anna, Kimberley Zimmermann (magyar, belga, 3.)–Jessy Rompies, Olivia Tjandramulia (indonéz, ausztrál) 6:1, 6:2