Időjárás

2025.02.17. 12:19

Országos hír lett abból, ami Hevesben történt az éjjel

A szezon leghidegebb hajnalán túl vagyunk, de a java még hátra van az előrejelzések szerint.

Országos hír lett abból, ami Hevesben történt az éjjel

A legmelegebb évben a Kékestetőn hullott a legtöbb csapadék

Forrás: Demecs Norbert/Facebook

Megszületett a szezonrekord. Vasárnap felhősebb időben volt részünk, a maximum is nagyrészt 0 és plusz 4 fok között alakult, ami országos átlagban 4-5 fokkal alacsonyabbat jelent az ilyenkor szokásosnál – írja a HungaroMet Nonprofit Zrt. közösségi oldalán.

Estétől északkelet felől elkezdett csökkenni a felhőzet, egyre nagyobb területen kiderült az ég. Mindez megtette hatását, hiszen az idei tél eddigi legalacsonyabb hőmérsékletét mértük, Zabarban mínusz 14 fokig hűlt le a levegő. Kékestető sem maradt el nagyon, ott mínusz 11,4 fokig, míg Apcon mínusz 10,4 fokig hűlt a hőmérséklet.

 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a heol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában