2024.12.04. 16:55
Baleset történt Bogács és Cserépfalu között
A baleset során az egyik autó megcsúszott így áttért a szembejövő sávba és egy másik autóval ütközött.
Két személyautó ütközött össze Bogács és Cserépfalu között szerdán délután. A 12-es kilométernél teljes útzár van érvényben. Cserépváralja felé lehet kerülni - írja az útinform.
A baleset során két autó ütközött össze, melyben az egyik megcsúszott így áttért a szembejövő sávba és egy másik autóval ütközött. A baleset során megsérült a két sofőr - tudatta portálunkkal Janasóczki Attila r. alezredes, Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.
Összeütközött két személyautó a 2511-es út Cserépfalu és Bogács közötti szakaszán. Az egyik motortere kigyulladt, de az ott tartózkodók még a mezőkövesdi hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt eloltották a lángokat. Az egységek lehűtötték a gépkocsi átforrósodott elemeit, és áramtalanították a járműveket. A beavatkozás idejére teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt - olvasható katasztrófavédelem oldalán.