2025.05.09. 20:28
Ovisok hívták fel a figyelmet a biztonságos közlekedésre Egerben
A Közlekedési Kultúra Napjához kötődően a Heves Vármegyei Balesetmegelőzési Bizottság óvodásokkal közösen hívták fel a közlekedők figyelmét a biztonságos közlekedésre!

A Heves Vármegyei Balesetmegelőzési Bizottság is csatlakozott a Közlekedési Kultúra Napjához kötődő „Lassíts! Értem – érted?” elnevezésű kampányhoz, melynek az volt célja, hogy most a gyerekek hívják fel a felnőttek figyelmét arra, hogy a gyalogátkelőhelyek előtt járműveikkel lassítsanak, s mindenki biztonságban hazaérjen.
Az egri Szivárvány Óvoda közreműködésével május 9-én délelőtt Egerben, a Kertész úton egy molinó, illetve saját készítésű zászlók segítségével hívták fel a gyermekek a közlekedők figyelmét a biztonságos közlekedésre! Az ovisok a balesetmegelőzési bizottság jóvoltából láthatósági mellényeket kaptak.