Ütközés

2025.06.05. 11:09

Baleset Eger belvárosában: motoros sérült meg + fotók a helyszínről

Összeütközött egy autó és egy segédmotoros csütörtök délelőtt Egerben. A baleset miatt félpályás útlezárásra kell számítani a belvárosban.

Csütörtök délelőtt egy autó és egy segédmotoros ütközött a Vörösmarty utca és Rózsa Károly utca kereszteződésében. Az említett utcákban több kilométeres torlódásra kell számítani. 

Baleset történt Egerben
Baleset történt Egerben. Fotó: heol.hu

Jelenleg is tart a helyszínelés, félpályás útlezárásra kell számítani a kereszteződésben. A segédmotoros könnyebben megsérült. A baleset körülményeit az Egri Rendőrkapitányság vizsgálja – árulta el lapunknak Lázár Levente, a Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense. 

Portálunk információi szerint nem működött a közlekedési lámpa a kereszteződésben. 

Ahogy korábban már beszámoltunk róla, az elmúlt időszakban a kedvező időjárásnak köszönhetően többen pattantak motorkerékpárjuk nyergébe és sajnos több baleset is történt a régióban:

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a heol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában