2025.06.17. 13:00
Fának hajtott egy autó Gyöngyösön
A belvárosban és a karácsondi úton is baleset lassítja a közlekedést Gyöngyösön kedd délben.
Út menti fának és egy trafóháznak ütközött egy személyautó Gyöngyösön, a Karácsondi úton, az iparterületen, adta hírül a Heves Vármegyei Katasztrófavédelemi Igazgatóság. A város hivatásos tűzoltói végzik a műszaki mentést a kedden délben történt balesetnél, amelyhez a mentőket is riasztották. A raj áramtalanította a gépkocsit. Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.
Gyöngyösön a belvárosban, a Mátra Múzeumnál lévő kereszteződésben is baleset történt nem sokkal dél után.
A rendőrség tájékoztatása szerint a balesetben egy személ sérült meg, őt a mentők kórházba szállították, a baleset körülményeit vizsgálják.
Úgy tudjuk, az autós előzésbe kezdett, de nem tudta volna időben befejezni a manővert, mert szemből is jött a forgalom. Az ütközés elkerülése érdekében balra, az árokba tért le az útról.