Razzia

2025.06.17. 19:07

Résen voltak a polgárőrök Egerben: két régóta keresett embert is megfogtak + fotók

Percek alatt két körözött személyt sikerült feltartóztatniuk a felsővárosi polgárőröknek hétfő este az egri nagy buszmegállónál. Egyiküket eltűntként, másikukat bírósági körözés alapján keresték.

Hétfő este az egri nagy buszmegálló környékén szolgálatot teljesítő felsővárosi polgárőrök mindössze 10 perc alatt két körözött személyt tartóztattak fel. Egyiküket eltűnt személyként kereste a rendőrség. Másikukat a járásbíróság körözte – számolt be az esetről a Felsővárosi Polgárőrség hivatalos Facebook-oldalán

Két körözött férfit tartóztattak fel a felsővárosi polgárőrök.
Két körözött férfit tartóztattak fel a felsővárosi polgárőrök.
Forrás: Felsővárosi Polgárőrség

A rendőrségi járőrök az értesítést követően mindkét személyt őrizetbe vették. 

Ahogy arról korábban már beszámoltunk, közterületi kukával törték be a dohánybolt ajtaját vasárnap hajnalban Egerben, a Felsővárosban. A polgárőrség árkon bokron üldözte a tolvajt, akinek végül sikerült meglógnia, átmenetileg: 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a heol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában