2024.12.09. 13:00
Izgalmas adventi készülődés egy héten át
Ahogy közelednek az ünnepek, egyre nagyobb a rohanás. Mindenki szeretné letudni elmaradt feladatait, beszerezni az ajándékokat, elintézni a nagybevásárlást és lehetőleg észben tartani mindazt, amit kell!
A karácsonyi készülődés stresszel jár, ezt mindenki tudja, de azt már csak kevesen, hogy ez a feszültség csökkenthető, méghozzá egy meglehetősen kézenfekvő módon: a játék örömével, ami kikapcsol a rohanásban!
A vármegyei Adventi nyereményjáték december 9-én kezdődik és december 15-én zárul.
A játék 7 napos időtartama alatt minden nap új játékban lehet részt venni, és akár hétszer lehet nyerni, persze ehhez már nagyon jó barátságban kell lenni a szerencsével. A nap nyertesét sorsolással választják ki a 10 legjobb eredményt elért játékos közül. Egy induló naponta többször is játszhat, végül a legjobb eredményével indul a napi nyereményért.
Mindezek mellett a fődíj is csábító, hiszen egy 200 000 Ft-os vásárlási utalvány mindenkinek jól jön ebben a pénztárcapróbáló időszakban. Kik nyerhetik meg a fődíjat? Akik legalább egyszer, egy játékban részt vesznek. Persze még az is nyer, aki nem, hiszen játékosan önfeledt feltöltődésben lehet része. Ezért mindenkit csak bátorítani tudunk arra, hogy tegyen egy próbát!
Aztán próbálja ki a következő nap játékát is, hiszen már az elnevezések is csábítóak. Kirakós, párkeresős, koppintós, elkapós, építős, keresős és variálós. Könnyen belefeledkezünk majd, 5-10 perc után pedig garantált, hogy minden gondunkról megfeledkezünk. Arra viszont nincs garancia, hogy abba is tudjuk hagyni. Kellemes kikapcsolódást és stresszmentes ünnepi készülődést kívánunk!
További részletek és játékszabályzat: jatek.heol.hu