2019.02.22. 18:45
Megyei I. osztály: ők váltottak csapatot a télen
Legtöbben Hatvanba és Füzesabonyban érkeztek.
Alapi Gábort (9) elmozdították a hatvaniak Fotó: Lénárt Márton
A megyei I. osztályú bajnokság 16., tavaszi első fordulója előtt annak néztünk utána, hol, milyen változások történtek a keretben. Egyben közöljük a szombati játéknap programját, amiben a korábbiakhoz képest változás, hogy mégsem Hatvanban rendezik a Heréd–Felsőtárkány mérkőzést, hanem 14 óráról a Heréd LC sporttelepén.
FC HATVAN (1.)–MAKLÁRI SE (11.)
Hatvan, szombat, Népkerti Sporttelep, műfű, 14.00. V.: Várallyay Miklós (Sohajda, Májer).
FC HATVAN, ÉRKEZŐK: Bajkán Balázs (Vác-Deákvár SE), Kovács Gergő (Eger SE), Alapi Gábor (Pétervására), Ziegler Gergő (Mezőkövesd)
TÁVOZÓK: Zán Krisztián (Fehérgyarmat), Sárközi János (Lőrinci), Kész Tibor (?), Babinyec Román (?)
MAKLÁR SE, ÉRKEZŐK: Utasi Bence, Pusztai Gergely (mindkettő Pétervására)
TÁVOZÓ: Tóth József (?)
MARSHALL-ASE (8.)–HEVESI LSC (9.)
Andornaktálya, szombat, 14.00. V.: Rozsnaki Gábor (Kasza, Csathó).
MARSHALL-ASE, ÉRKEZŐK: Marticsek Ádám (Csep-Gól FC), Nagy Bence Gergő (Bükkzsérc)
TÁVOZÓK: Kaszás Norbert (Eger SE), Szepesi Bence (Abonyi KID FC)
HEVES, ÉRKEZŐK: Borics Levente (Jászárokszállási VSE-Rosenberger), Balázs Lázár (Felsőtárkány)
TÁVOZÓ: Ludányi Nándor (Gyöngyöshalász)
BESENYŐTELEK (4.)–ENERGIA SC GYÖNGYÖS (2.)
Besenyőtelek, szombat, 14.00. V.: dr. Lendvai Gábor (Tamasi, Koroknai).
BESENYŐTELEK, ÉRKEZŐK: Kovács Balázs (külföldi munkavállalás után visszatért), Nagy Gergő (Pilisi LK)
TÁVOZÓK: Herpai Gergely (?), Mester Tamás (külföldi munkavállalás), Gyurcsik Milán (leállt), Horváth István (leállt), Ragó Tamás (leállt)
ESC, ÉRKEZŐK: Sárándi Milán (Sajóbábony), Farkas Dániel (Parasznya)
TÁVOZÓK: Adorján Gábor (Abasár), Cseh József (Visonta SC)
BERG SYSTEM-EGER II (16.).–FÜZESABONYI SC (13.)
Eger, szombat, Felsővárosi Sporttelep, műfű, 14.00. V.: Darók Attila (Nagy Petra, Nagy Péter).
EGER SE, ÉRKEZŐ: Karika Mihály (Kaba)
TÁVOZÓ: Bálint Csanád, Szuromi Bence, Jakab Richárd (mindhárom leállt)
FÜZESABONYI SC, ÉRKEZŐK: Orlóczki Krisztián (Felsőtárkány), Koós Krisztián, Takács Balázs (mindkettő Mezőkövesd-Zsóry), Keresztesi Zsolt (Bogács)
TÁVOZÓ: Sebe Márk (Felsőtárkány)
BÉLKŐ SE-BÉLAPÁT (15.)–PÉTERVÁSÁRA (5.)
Recsk, szombat, műfű, 14.00. V.: Szigetvári Márk (Szigetvári Zs., Nováki).
BÉLKŐ, ÉRKEZŐ: Győrfi Benjámin (Bánhorváti)
TÁVOZÓ: Para István (Váraszó)
PÉTERVÁSÁRA SE, ÉRKEZŐK: Nyerges Krisztián (Karancslapujtő), Oláh Ferenc (Cered)
TÁVOZÓK: Alapi Gábor (FC Hatvan), Török Csobán (Domoszló), Pusztai Gergely és Utasi Bence (mindkettő Maklár)
HERÉD (6.)–FELSŐTÁRKÁNY (7.)
Heréd, szombat, 14.00. V.: Harnos Csaba (Lovas, Berecz).
HERÉD, ÉRKEZŐ: Handl Gergő (Gyöngyöspata)
TÁVOZÓK: Johancsik Péter (Gyöngyöshalász)
FELSŐTÁRKÁNY SC, ÉRKEZŐK: Frecskó Tamás (Sajóvölgye Focisuli), Sebe Márk (Felsőtárkány)
TÁVOZÓK: Balázs Lázár (Heves), Szucsik Ádám (külföldi munkavállalás), Zsély Benedek (Mátraterenye), Csóka Róbert (Istenmezeje), Orlóczki Krisztián (Füzesabony)
Az Lőrinci–Gyöngyöshalász mérkőzésről készített beharangozónk megtekinthető itt.
Az elhalasztott Borsodnádasd–Egerszalók találkozóról itt írtunk.