LABDARÚGÁS

2021.10.16. 19:53

Megyei I. osztály: besenyőtelki pont a lőrinciektől

Az Eger SE II., a Gyöngyösi AK, a Heréd és a Marshall-ASE idegenben győzött a megyei I. osztályú bajnokság 10. fordulójában, ahol az egyetlen döntetlen a selypi meccsen született.

Heol Sport

LŐRINCI–BESENYŐTELEK SC-ERŐSS ÚT 1–1 (0–1)

Selyp, Lőrinci Spt., 50 néző. V.: Török Mihály (Gergely M., Lovas N.).

LŐRINCI: Gedei – Szilágyi Á., Héder (Budveszel Benett, 55.), Székesi (Nyerges, 55.), Ágói, Tari, Sulcz, Oláh Á., Gulyka, Budveszel Benjámin, Híves. Edző: Dukon Béla.

BESENYŐTELEK: Bukta – Oláh N. (Molnár A., 40.), Hímer, Hajdu, Baji Á., Kaló I., Jónás (Lezsák, 91.), Kaló Á., Pálfalvi, Maksó, Besenyei R. Edző: Nagy Endre.

GÓL: Gulyka (73.), ill. Kaló I. (5.).

KIÁLLÍTVA: Sulcz (68.), ill. Kaló I. (38.).

JÓK: mindenki dicséretet érdemel.

DUKON BÉLA: – Agyon nyert mérkőzésen hullajtottunk pontot, számtalanul hagytuk ki a helyzeteket. A játékkal és a hozzáállással elégedett voltam.

NAGY ENDRE: – Nagyon jó csapat otthonában szereztünk megérdemelten egy pontot. Félórát emberhátrányban játszva nagyot küzdöttünk, ám 1–0-nál jogos 11-estől fosztottak meg bennünket. Sok sikert a hazaiaknak!

Kaló István (9) góljával vezetett a Besenyő az LVSC-nél Fotó: Lénárt Márton/Heves Megyei Hírlap

FELSŐTÁRKÁNY–EGER SE II. 2–6 (2–2)

Felsőtárkány, 60 néző. V.: Csuja Zoltán (Németh G., Pásztory).

FELSŐTÁRKÁNY: Bajzát – Tímár (Szukonyik, 81.), Juhász L., Seres, Burai, Bogdán (Váradi S., 50.), Lakatos M., Váradi P., Gyóni, Danó, Cseh (Szabó P., 77.). Edző: Hegyi Sándor.

EGER: Szabadkai – Lakó Zs. (Horváth P., 73.), Rab, Varga I. (Lakó N., 61.), Vitányi, Hadnagy, Nyilas, Csuhay, Kacsó, Rabi, Kovács D. Játékos-edző: Vitányi László.

GÓL: Lakatos M. (19., 24.), ill. Kovács D. (13.), Vitányi (23.), Nyilas (56.), Rab (69.), Hadnagy (76. – 11-esből), Kacsó (89.).

JÓK: Lakatos M., ill. Kovács D., Nyilas.

HEGYI SÁNDOR: – Megérdemelt vendégsiker született.

VITÁNYI LÁSZLÓ: – Örülök, hogy a körülményekhez képest a srácok megértették, mennyire fontos ez a mérkőzés. Azt gondolom, megérdemelten hoztuk el a három pontot.

FÜZESABONY–GYÖNGYÖSI AK 0–4 (0–4)

Füzesabony, 50 néző. V.: Gecse Zoltán (Nagy S., Varga P.).

FÜZESABONY: Nováki Martin – Gál, Szabó Á. (Molnár M., 69.), Póka, Karnizs, Penti (Rézműves, 46.), Fabók, Tarnóczi V., Kovács R., Gulyás G., Nováki Máté. Edző: Bocsi Zoltán.

GYAK: Csák – Forgó (Babarcsik, 46.), Márkus, Tóth L., Ludányi N., Balogh M., Bódi, Czinkóczi (Kotaul, 46.), Nagy-György B. (Vas, 46.), Sándor B., Vernyik. Edző: Majzik Zoltán.

GÓL: Ludányi N. (8., 23.), Márkus (22., 26.)

JÓK: Kovács R., Nováki M., Póka, ill. Nagy-György B., Ludányi N., Márkus M.

BOCSI ZOLTÁN: – Az első félidőben eldőlt a mérkőzést kimenetele. A második félidőben koncentráltabban, szervezettebben tudtunk játszani még 0–4 után is.

MAJZIK ZOLTÁN: – Sok erőt és kitartást kívánok a lelkes és szimpatikus hazai csapatnak. Az első félidő jól nézett ki számunkra, de a félidőben a cserék által már gondoltunk az U19-es gárda vasárnapi rangadójára.

HEVESTHERM HEVESI LSC–HERÉD 3–4 (1–1)

Heves, 80 néző. V.: Derda József (Szigetvári Zs., Juhász Á.).

HEVES: Boros Á. – Váradi Z., Fejes, Somodi, Szabó G., Balázs, Tóth K., Besenyei, Kóczián, Daru (Pető, 46.), Korsós. Játékos-edző: Besenyei Ferenc.

HERÉD: Juhász E. – Balla, Zsámboki, Tóth M., Szabó B., Herpai, Tancsik, Balog B., Tari, Horváth K. (Fischer, 77.), Balogh D. (Szegedi, 77.). Edző: Molnár Zoltán.

GÓL: Besenyei (34.), Szabó G. (79.), Korsós (84.), ill. Zsámboki (13.), Horváth K. (48., 66.), Balog B. (64.).

JÓK: Somodi, Korsós, Szabó G., ill. az egész vendégcsapat.

BESENYEI FERENC: – A második félidőben volt egy tíz perces rövidzárlat, ami után háromgólos hátrányba kerültünk és ez eldöntötte a mérkőzést. Négy kapott góllal nem lehet mérkőzést nyerni. Gratulálok a vendégeknek, sok sikert Molnár Zoli barátomnak!

MOLNÁR ZOLTÁN: – A célunkat ugyan elértük, de nagyon masszív, harcos csapat volt az ellenfelünk, amely gárda 4–1 után is nehézzé tette a dolgunkat. Minden elismerésem a csapatomnak, nagyot küzdött ezen a nehéz mérkőzésen. Sok sikert Besenyei Feriéknek, sok csapatot elkapnak majd a bajnokság további részében.

ENERGIA SC GYÖNGYÖS–MARSHALL ASE 2–3 (2–0)

Gyöngyös, Sport út 80 néző. V.: Harnos Csaba (Dajkó, Sohajda).

ESC: Matin – Gulyás K., Csoszánszki (Gonda, 86.), Ivony A., Antal (Péntek, 46.), Tatár (Ivony Ö., 83.), Izsvák, Fótos (Galó D., 66.), Timon, Pilinyi, Fekete B. Játékos-edző: Tatár Roland

ASE: Erdei Á. – Kálmán R., Pelyhe Cs., Kálmán J. (Megyeri, 88.), Nagy V., Esztergomi (Palaticzky, 90.), Pelyhe K. (Szklenár, 93.), Szabó L., Bárdos (Danó, 46.), Kollár, Borza. Edző: Szabó László.

GÓL: Csoszánszki (1.), Fótos (21.), ill. Szabó L. (55.), Kálmán J. (74.), Danó (83.).

JÓK: senki, ill. Szabó L. (a mezőny legjobbja) és az egész vendégcsapat.

TATÁR ROLAND: – Gratulálok az ellenfélnek!

SZABÓ LÁSZLÓ: – A sors igazságtalansága lett volna, ha ezt a mérkőzést nem mi nyerjük. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki és jó felfogásban játszottunk az egész mérkőzésen. Határozottsággal, nagyobb különbséggel nyerhettünk volna. Sok boldogságot kívánunk Sárosi ,,Kapítónak”!

FC HATVAN–BÉLKŐ SE-BÉLAPÁT 8–1 (6–0)

Hatvan, Népkerti Spt., 80 néző. V.: Pádár Szabolcs (Molnár D., Forgó).

HATVAN: Sándor B. – Bárkányi (Szabó M., 51.), Kitl, Szabó R. (Zöldi, 51.), Karácsony, Tajti (Czibolya, 67.), Bartha (Török, 80.), Tarnóczi R., Füzik, Dinka (Mundi, 80.), Fellner. Edző: Nahóczky Attila.

BÉLAPÁT: Bakó – Veres G., Trenka (Beliczki, 46.), Holló, Bocsi (Konkoly, 46.), Érsek, Lakatos D. (Hossó, 81.), Boros, Vona, Derda D. (Busa, 79.), Bársony (Fürjes, 46.). Edző: Horváth Tamás.

GÓL: Fellner (11., 48.), Tajti (13.), Füzik (21., 39.), Kitl (33., 35.), Mundi (81.), ill. Hossó (89.).

JÓK: Bárkányi, Bartha, Fellner, Füzik, Karácsony, Tarnóczi, ill. Bakó, Érsek, Boros O.

NAHÓCZKY ATTILA: – Az első félidő gólzáporosra sikeredett, így a második félidőben már csak könyedébben játszottunk.

HORVÁTH TAMÁS: – Nehéz mit mondani ilyenkor. Ez a Hatvan másik kategória ebben az osztályban, nem is voltak vérmes reményeink, de még azokat is aláásta néhány olyan játékos, aki számára nem ez a csapat a legfontosabb. Gratulálok a Hatvannak!

GYÖNGYÖSHALÁSZ–DOMOSZLÓ 4–0 (1–0)

Gyöngyöshalász, 130 néző. V.: Májer Konrád (Kocsis, Terjék).

GYÖNGYÖSHALÁSZ: Halasi – Csomor, Sőregi (Fodor, 67.), Horváth V., Márkus, Patkós (Czene Cs., 78.), Papp, Czene L. (Csuka, 78.), Szabó Cs. (Egri, 67.), Jurecska (Nádasdi, 78.), Nádudvari. Edző: Török János.

DOMOSZLÓ: Leffler – Jónás G., Török, Lukovszki M. (Székely, 46.), Tőzsér, Barta, Szabó Dániel (Bezzegh, 46.), Szabó Dominik (Molnár M., 90.), Tanner (Jobbik, 82.), Jónás B. (Kiszály, 90.), Pásztor. Edző: Béres Mihály.

GÓL: Nádudvari (32.), Czene L. (66., 72.), Márkus (76.).

KIÁLLÍTVA: Barta (88.).

JÓK: Halasi, Márkus, Czene L., ill. Jónás G.

TÖRÖK JÁNOS: – Felejthető első félidő után a második játékrészben már a régi formánkat hoztuk, így a győzelmünk teljesen megérdemelt.

BÉRES MIHÁLY: – Erőtlenül, kishitűen és pontatlanul futballoztunk. Sokat elárul játékunk minőségéről, hogy komoly helyzetet nem sikerült kialakítani az ellenfél kapuja előtt.

EGERSZALÓK–MAKLÁR 2–0 (1–0)

Egerszalók, 120 néző. V.: Németh Szabolcs (Király, Juhász S.).

EGERSZALÓK: Varsányi – Penti P. (Ötvös, 73.), Lakatos P. (Hangácsi, 87.), Busai B., Halász (Tóth J., 63.), Ficzere, Gallik, Vojtekovszki (Montvai, 63.), Sebe M., Kaszás, Neumann (Kvetkó, 33.). Edző: Sivák Sándor.

MAKLÁR: Kecskeméti – Szeles, Noszek, Keszthelyi, Godó, Kovács B., Fügedi, Farkas Cs., Koós, Nagy B., Utasi (Molnár T., 87.). Edző: Szabó András.

GÓL: Lakatos P. (5.), Montvai T. (78.).

FICZERE PÉTER, a szalókiak csapatkapitánya: – Gratulálok a csapatnak, ez férfimunka volt a javából. Győzelmünket mesterünk lánya, Sivák Sára születésnapjára ajánljuk!

SZABÓ ANDRÁS: – Nagyon jó mérkőzést játszottunk a jó hazaiakkal. Nem érdemeltünk vereséget, de az „,élet” így hozta.