Rozsnyai Bence és Sík Bence Máté találatával sikerült kicsikarni a győzelmet.

Sík Bence Máté (11) kezében jó helyen volt a labda

A férfi OB I/B 5. fordulójának mérkőzésén:

ESZTERHÁZY SC–VIWA-MÁSODIK.KER 13–11 (4–3, 6–3, 1–2, 2–3)

Eger, Termálfürdő, 20 néző. V.: Sikter, Kendeházi.

ESC: BÖGÖS – KOMPOS 3, Antal 1, ROZSNYAY 3, SÍK 3, Darmos, Szőke 2. Csere: Kovács T., Mata, Nagyváradi 1, Podlovics. Edző: Tóth Péter.

GÓL–EMBERELŐNYBŐL: 6/4, ill. 5/3.

KETTŐS EMBERELŐNYBŐL: –, ill. 1/1.

ÖTMÉTERESBŐL: 1/1, ill. –.

KIÁLLÍTVA (végleg cserével): Kompos és Baross a 19. percben.

Sík Bence Máté (11) kezében jó helyen volt a labda Fotó: Lénárt Márton / Heves Megyei Hírlap

A második negyed végén már 10–5-re vezettek az egriek, ám a vendégek bő két és fél perccel a vége előtt egyenlítettek (11–11). Az egyetemistáknak az utolsó húsz másodpercben Rozsnyai Bence és Sík Bence Máté találatával sikerült kicsikarni a győzelmet.

TÓTH PÉTER: – Remekül kezdtünk, a harmadik negyedtől azonban nem várt fordulat állt be a mérkőzésbe. Volt amikor úgy tűnt, akár el is bukhatjuk a mérkőzést, de nagyot küzdöttünk és ennek köszönhető a győzelem.

KÖVETKEZIK: Kanizsa–Eszreházy SC, november 6., szombat, 11.30.