2022.01.21. 22:05

A javuló támadójáték meghozta a sikert a gyöngyösieknek

Az utolsó mérkőzés eredményétől függetlenül csoportelsőként jutott a Ligakupa negyeddöntőjébe a HE-DO B. Braun Gyöngyös férficsapata.

S.K.

Gráf Martin (a labdával) nyolc góllal vette ki a részét a sikerből

Forrás: Heves Megyei Hírlap

Fotó: Czímer Tímás

A férfi Ligakupa B-csoportja 2. fordulójában:

HE-DO B. BRAUN GYÖNGYÖS–MEZŐKÖVESDI KC 29–25 (16–11)

Mezőkövesd, 70 néző. V.: Kovács T., MándLi B.

GYÖNGYÖS: Merkovszki – Vaszics, Papp B. 5, Hegedüs M. 4, Gerdán, Ubornyák 6, Gráf 8 (3). Csere: Gyánti (kapus), Nkousa 2, Jaros, Gábori 2, Gulyás M., Vilovszki 2, Rosta B., Szucsik, Gyallai. Edző: Konkoly Csaba

AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 1–2, 12. p.: 5–5, 18. p.: 10–7, 24. p.: 12–10, 36. p.: 21–14, 42. p.: 24–16, 48. p.: 27–19, 54. p.: 28–22.

KIÁLLÍTÁSOK: 4, ill. 6 perc.

HÉTMÉTERESEK: 3/3, ill. 4/3.

KONKOLY CSABA: – A betegségből felépült játékosok visszatérésével jelentősen feljavult a támadójátékunk. Merkovszki Pál ezúttal is kiváló teljesítményt nyújtott, amihez a védelmünk is kellő segítséget nyújtott.

KÖVETKEZIK: SBS-Eger–HE-DO B. Braun Gyöngyös, január 25., kedd, 18.00.