Kézilabda

2022.01.22. 19:40

Ebből a meccsből is építkezhet az SBS-Eger

A 16-szoros szlovák bajnok, HT Tatran Presov ellen játszotta második téli felkészülési mérkőzését a megyeszékhelyi gárda.

S. K.

A Tatran Presov játékosai (fehérben) komoly ellenállásba ütköztek Egerben Forrás: Heves Megyei Hírlap Fotó: Lénárt Márton

A téli felkészülés második edzőmérkőzésén:

SBS-EGER–HT TATRAN PRESOV 28–31 (15–16)

Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok, 70 néző. V.: Fibec Z., Herbák T.

EGER: Balogh T. – Tóth R. 9 (4), Machác 2, Gavidia 1, Kiss G. 1, Bernatonis 1, Molnár B. 1. Csere: Seprős (kapus), Lezák 4, Tóvizi 3, Kovács M. 1, Lakosy 4, Pulay, Száva 1, Szuharev. Edző: Tóth Edmond

PRESOV: Colodeti – Santos 5 (3), Recicar 3, Hernandez 4, Carapkin 3, Rábek 6, Garcia 2. Csere: Leben (kapus), M. Antl 1, Kasatkin 3, Kimak-Fejko, Michalka 2, Davidovic 2. Edző: Radoslav Antl

Az eredmény alakulása. 6. perc: 4–3, 12. p.: 7–6, 18. p.: 10–10, 24. p.: 11–12, 36. p.: 17–20, 42. p.: 19–24, 48. p.: 21–25, 54. p.: 26–29.

Kiállítások: 10, ill. 10 perc.

Hétméteresek: 4/4, ill. 5/3.

Tóth Edmond: – Egyértelműen bizakodásra adhatnak okot a látottak. Az első félidőben kifejezetten jól kézilabdáztunk a magasabb szintet képviselő Presovval szemben. Az összkép még azzal együtt is pozitív, hogy a második félidőben már adódtak gyengébb időszakok. Nagyon tetszett a játékosaim hozzáállása, ezen az úton kell tovább haladni.