Labdarúgás

2022.03.25. 12:22

Április közepén rendezik a Váraszó–Istenmezeje derbit

Tizenegy forduló 66 mérkőzése szerepel a 2021/2022-es megyei III. osztályú bajnokság Keleti csoportjának tavaszi programjában.

B. Cs.

Az őszi idényben Istenmezején 3–0-ra győztek a váraszói Para Istvánék (középen

Forrás: Lénárt Márton/Heves Megyei Hírlap

A szezon március 26-án kezdődik és június 5-ig tart a mezőny 12 csapata számára. Íme az idei menetrend.

12. forduló

Március 26., szombat

15.00: Szihalmi SC–Demjén FC, Novaj SE–Egri Sportcentrum SE, Istenmezeje SE 1926–Bányász FC Egercsehi.

Vasárnap

15.00: Váraszói SE–Bélkő SE-Mikófalva, Egerszóláti SK II.–Balaton SE, Mezőtárkányi SE–MSE-Recsk U21: elmarad.

13. forduló

Április 2., szombat

15.30: Istenmezeje–Balaton, MSE-Recsk U21–Szihalom.

Vasárnap

15.30: Egri Sportcentrum–Egercsehi, Demjén–Novaj, Bélkő SE-Mikófalva–Mezőtárkány, Egerszólát II.–Váraszó.

14. forduló

Április 9., szombat

15.30: Szihalom–Bélkő SE-Mikófalva, Novaj–MSE-Recsk U21, Egercsehi–Demjén, Egerszólát II.–Istenmezeje.

Vasárnap

15.30: Balaton–Egri Sportcentrum, Mezőtárkány–Váraszó

15. forduló

Április 16., szombat

16.00: MSE-Recsk U21–Egercsehi

Vasárnap

16.30: Váraszó–Istenmezeje, Egri Sportcentrum–Egerszólát II., Demjén–Balaton, Bélkő SE-Mikófalva–Novaj, Mezőtárkány–Szihalom.

16. forduló

Április 23., szombat

16.30: Egercsehi–Bélkő SE-Mikófalva, Egerszólát II.–Demjén, Istenmezeje–Egri Sportcentrum, Novaj–Mezőtárkány, Szihalom–Váraszó

Vasárnap

16.30: Balaton–MSE-Recsk U21.
17. forduló

Április 30., szombat

17.00: MSE-Recsk U21–Egerszólát II., Szihalom–Novaj

Vasárnap

17.00: Váraszó–Egri Sportcentrum, Demjén–Istenmezeje, Bélkő SE-Mikófalva–Balaton, Mezőtárkány–Egercsehi.

18. forduló

Május 7., szombat

17.00: Egerszólát II.–Bélkő SE-Mikófalva, MSE-Recsk U21–Istenmezeje, Egercsehi–Szihalom, Novaj–Váraszó.

Vasárnap

17.00: Egri Sportcentrum–Demjén, Balaton–Mezőtárkány.

19. forduló

Május 14., szombat

17.00: MSE-Recsk U21–Egri Sportcentrum, Szihalom–Balaton, Novaj–Egercsehi

Vasárnap

17.00: Váraszó–Demjén, Bélkő SE-Mikófalva–Istenmezeje, Mezőtárkány–Egerszólát II.

20. forduló

Május 21., szombat

17.00: Istenmezeje–Mezőtárkány, Egercsehi–Váraszó

Vasárnap

17.00: Egri Sportcentrum–Bélkő SE-Mikófalva, Demjén–MSE-Recsk U21, Balaton–Novaj, Egerszólát II.–Szihalom.

21. forduló

Május 28., szombat

17.00: Szihalom–Istenmezeje, Novaj–Egerszólát II., Egercsehi–Balaton

Vasárnap

17.00: Váraszó–MSE-Recsk U21, Bélkő SE-Mikófalva–Demjén, Mezőtárkány–Egri Sportcentrum.

22. forduló

Június 5., vasárnap

17.00: MSE-Recsk U21–Bélkő SE-Mikófalva, Egerszólát II.–Egercsehi, Istenmezeje–Novaj, Egri Sportcentrum–Szihalom, Demjén–Mezőtárkány, Balaton–Váraszó.
 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a heol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a heol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában