Amerikaifutball

2022.06.02. 11:38

Vajon az Eger Heroes melyik arcát mutatja Miskolcon?

Hazai vereség és idegenbeli győzelem után idei harmadik mérkőzését Borsodban játssza az Eger Heroes csapata.

B. Cs.

Herke Zsombor szabja az irányt az egrieknek

Forrás: Lénárt Márton/Heves Megyei Hírlap

A Divízió II. alapszakaszának 3. mérkőzése:

Miskolc Renegades–Eger Heroes

Miskolci Atlétika Centrum, szombat, 15.00.

Az egri hősök május 1-jén kezdték az idényt, ám a bemutatkozás nem sikerült jól, mert a Levelek Spartans gárdája 30–7-re legyőzte vendéglátóját a Leányka úton. A kudarc azonban nem rettentette meg Herke Zsombor tanítványait, akik három hétel később
a Wolverines jászberényi otthonából – fogást sem engedve magukon – 40–0-s diadallal tértek haza.

A soros ellenfelet jelentő miskolciak már három meccset tudhatnak a hátuk mögött. Ezek közül kettőt megnyertek (Wolverines 38–6; –Rebels Oldboys 40–34), a legutóbbit pedig a Levelek Spartans ellen 46–7-re elveszítették.

A Heroes javuló formája egyértelmű, a kérdés, hogy ezúttal a több hibát felvonultató nyitányt, vagy a pontosabb játékot tükröző folytatást mutatja be a gárda.

Az alapszakasz negyedik, utolsó meccsét június 19-én, hazai pályán játssza az egri alakulat.