kézilabda

2017.09.22. 21:18

Eger SBS: férfimunka a javából!

Az Orosháza és a Gyöngyös legyőzését követően a Vác is fejet hajtott az egriek előtt. A férfi NB I 3. fordulójának mérkőzésén két góllal nyert a megyeszékhelyi gárda.

Inal Aflitulin ezúttal is remekelt Fotó: Lénárt Márton

A jegyzőkönyv

Eger SBS Eszterházy–Váci KSE 23–21 (13–12)

Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok, 700 néző. V.: Bíró Á., Kiss O.

Eger: Stochl – Lezák, Radojevics 2, AFLITULIN 7 (1), Petro 2, DOBÓ ZS. 5, Antl 3 (1). Csere: Repóth (kapus), BAJORHEGYI, KISS G., Takács 1, Füzi 2, Szepesi 1, Vaskó. Edző: Tóth Edmond

Vác: PAUL – MÉNFŐI 4, Törteli 1, Sakic 2, KOLLER 4, Holpert 4 (3), Davidovics 2. Csere: Török 1, Tyiskov, Tárkányi 3, Balaz 1, Grbavac. Edző: Gúnya Péter

Az eredmény alakulása. 6. perc: 4–2, 12. p.: 7–5, 18. p.: 8–7, 24. p.: 9–10, 36. p.: 14–14, 42. p.: 17–17, 48. p.: 19–18, 54. p.: 21–21.

Kiállítások: 6, ill. 4 perc.

Hétméteresek: 3/2, ill. 3/3.

Tóth Edmond: – A szezon eddigi legnehezebb mérkőzésén vagyunk túl. Még ha ezúttal el is maradt a jó játék, foggal-körömmel küzdöttünk. Azért játékban szeretnénk még javulni, hogy jobban kiszolgáljuk a fantasztikus közönségünket.

Gúnya Péter: – A második félidő közepén több olyan szituáció is akadt, amikor nem hoztunk jó döntést. Teljesen más mérkőzést volt ez, mint az előző kettő. Attól függetlenül, hogy csak huszonegy gólt lőttünk, most játszottunk a legjobban. Az elképzelt taktikát szakaszokban jól megoldottuk.