Az ifjúságiak győzelme megadta az alaphangot.

Csoszánszki Dávid vezéregyéniségnek bizonyult Beküldött fotó

A férfi NB II Keleti csoportja 11. fordulójának mérkőzésén:

Energia SC Gyöngyös–Csenger Futsal 9–8 (2–2)

Energia: Farkas D. – Bartha B., Sári, Csoszánszki, Marosi. Csere: Gulyás K., Péntek, Berkes, Szurdoki, Sidló, Géczki. Játékos-edző: Berkes László.

Félóra játék után már 7–2-re vezetett a mátraaljai gárda, a bajnokaspiráns vendégeknek azonban innen is volt visszaút. Nyolc perc alatt szerzett hat találattal megfordította az állást a Csengert (7–8), de a végjátékban ismét ellenfelük fölé kerekedtek Csoszánszki Dávidék, és két góllal bebiztosították idei negyedik bajnoki győzelmüket.

Gól: Csoszánszki (2., 3., 23., 30., 40.), Sári (22., 24., 40.), Gulyás K. (26.)

Jók: Csoszánszki, Sári, Gulyás K., Bartha B.

Berkes László: – Az ifjúságiak győzelme megadta az alaphangot a felnőttmeccsre. Kezdetben talán túlságosan is könnyedén vette a találkozót a Csenger, de később bizonyította erejét. Fordulatos összecsapáson a hajrában húsz másodperc alatt kétszer vettük be a kapujukat.

Ifik: 8–2 (3–0).

Következik: Energia SC Gyöngyös–UFC Gyömrő, november 27., hétfő, 19.00.