Hírek
2008.10.28. 14:58
Lezuhant egy repülőgép Budapesten
A Hármashatárhegyen történt baleset a reptéren történt, a holttestet a tűzoltók szabadították ki a roncsok közül.
BAMA
Lezuhant egy motoros vitorlázógép Budapesten, a hármashatárhegyi repülőtéren; a gépet vezető férfi a helyszínen életét vesztette – közölte a Fővárosi Tűzoltó-parancsnokság szóvivője.
Molnár Péter elmondta, a középkorú férfi a repülőtéren zuhant le gépével, a helyszínelés után a tűzoltók szabadítják ki a roncsok közé szorult holttestet.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a repülőgépben egy 52 éves férfi ült. A rendőrség szakértők bevonásával vizsgálja a baleset körülményeit.
Ezek is érdekelhetik
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a heol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre