A tavalyi bajnok otthonában nyertek a füzesabonyi kézilabdázó hölgyek.

A női kézilabda NB I/B Keleti csoportja második fordulójának mérkőzésén:
Csömör KSK – Fenstherm-Füzesabonyi SC 35:36 (15:21)
Csömör, 63 néző. V.: Hargitai II. G., Horváth L.
FSC: Galambossy – LUKÁCS 3, BAHRIM 11 (8), ERDÉLYI 6, KÁRPÁTI 4, MOLNÁR N. 7 (1), NAGY M. 5. Cs.: TÖRÖK (kapus), Atkári, Kovács V., Ponyi Sz., ÜRMÖS. Edző: Atkári Lajos.
Az eredmény alakulása: 6. perc: 7:4, 12. p.: 9:6, 18. p.: 11:12, 24. p.: 13:17, 36. p.: 18:24, 42. p.: 24:25, 48. p.: 27:29, 54. p.: 33:32. Kiállítások: 10, ill. 14 perc. Hétméteresek: 7/6, ill. 12/9.

[caption id="" align="alignleft" width="243"] Liliana-Mihaela Bahrim időn túli hetese döntött. Fotó: Lénárt Márton.
[/caption] Az elmúlt heti kudarc után fűtötte a bizonyítási vágy a füzesabonyiakat, akik fordulatos mérkőzésen Bahrim időn túli hétméteresével nyertek.
Atkári Lajos: – A múlt hetihez képest ez már egy másik csapat volt. Elszántan és harcosan küzdöttünk, mindenki hozzá tudott tenni az eredményhez. A tavalyi bajnok ellen értékes győzelmet arattunk.
Ifik: 34:17 (14:12). Ld.: Kovács V. 9.
Következik: Füzesabony – Gyula, szeptember 28., vasárnap, 15.00.