2008.11.13. 15:43

Hátrányból állt fel, de kikapott a ZF-Eger

A női vízilabda OB I-ben négygólos vereséget szenvedett a megyeszékhelyi csapat.

B. Cs.

Az OB I-es női bajnokság nyolcadik fordulójánal mérkőzésén:
Domino Honvéd – ZF-Eger 14–10 (3–1, 2–2, 5–2, 4–5)
Budapest, Kőér út, 100 néző. V.: Móni B., Molnár P.
EGER: Serfőző – Ziaková, Antal 3, Pócsi 1, Szeredi 1, Jancsó 3, Bene. Cs.: Jenes, Fekete, Balla 2. Edző: Kelemen Attila.
Gól – emberelőnyből: 10/3, ill. 6/1. Ötméteresből: 1/1, ill. 3/3.
A címvédő, s immár Szuper-kupa győztes fővárosiaknak csak a harmadik negyedben sikerült megnyugtató előnyt kiharcolni. Az egriek azonban nem adták fel, és 10–4 után sorozatban öt gólt lőttek. Három perccel a vége előtt felcsillant a pontszerzés reménye, de a Domino két perc alatt három gólt lőtt.
Következik: ZF-Eger – Angyalföldi Sportiskola DSE, Eger, Bitskey-uszoda, szombat, 11.00.