Sport

2009.10.30. 09:22

A kézilabdától az ökölvívásig: a hétvége sportműsora

A vasárnapi ünnep miatt szombaton rendezik a sportesemények zömét megyénkben.

HEOL

Szombat
Kézilabda: NB I/B, Kelet, nők: Gyöngyösi Főiskolai KK – Bőcs KSC, Gyöngyös, sportcsarnok, 17.00. NB II., Északkelet, nők: SPB-Hevesi SE – Eszterházy KFSC, Füzesabony, 10.00.
Ökölvívás: Junior és felnőtt női országos bajnokság, Szilvásvárad, Általános Iskola, 9.00.
Röplabda: NB I-es ligabajnokság, nők: Szabóker-Agria RC Eger – Palota-Böllhoff, Eger, körcsarnok, 11.00.
Teke: Területi ifjúsági és serdülő bajnokság, Bélapátfalva, 12.00.
Vízilabda: OB I., nők: ZF-Eger – Héraklész II., Eger, Bitskey-uszoda, 11.00. OB I/B, férfiak: EKF-Egerfood-Imola – Bertók Szentes, Eger, Bitskey-uszoda, 12.15.

Labdarúgás:
Régió-kupa, 2. forduló:
Mátra-csoport válogatottja – Tisza-csoport válogatottja, Eger, stadion, 13.30.
Megyei I. osztály, 13.30: Verpelét – Atkár, Füzesabony – Pétervására, Felsőtárkány – Tarnalelesz Meteor SE, Bélapátfalva – FC Hatvan, Novaj-Ostoros – Besenyőtelek, Andornaktálya – Nagyréde.
Megyei II. osztály, Kelet, 13.30: Kisköre – Egerszólát, Tarnaleleszi Roma SE – Domoszló, Istenmezeje – Erdőtelek, Detk – Egercsehi, Tarnaméra – Mátraderecske, Poroszló – Egerbakta, Parád – Maklár, Balaton – Szihalom.
Nyugat, 13.30: Zagyvaszántó – Gyöngyöstarján, Petőfibánya – Apc, Abasár – Karácsond, Vámosgyörk – Szücsi, Hatvani Lokomotív – Gyöngyöspata, Hort – Energia SC Gyöngyös,  Heréd – Boldog.
Megyei III. osztály, 13.30: Visonta – Mikófalva, Mátraballa – Váraszó, Gyöngyössolymos – Kápolna, Szajla – Hevesaranyos, Vécs – Recsk.

Vasárnap
Labdarúgás:
Megyei I. osztály,
13.30: Egerszalók – Lőrinci, Gyöngyöshalász – Markaz.
Megyei II. osztály, Nyugat: Rózsaszentmárton – Ecséd, 13.30.
Megyei III. osztály, 13.30: Egri Sportcentrum SE – Kömlő (Leányka út), Noszvaj – Kerecsend.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a heol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!