2009.10.25. 15:59

Véget ért a Gyöngyösi FKK veretlenségi sorozata

Az FTC II. vendégeként alulmaradt a gyöngyösi NB I/B-s kézilabdázó nők.

S. K.

A női kézilabda NB I/B Keleti csoportja 6. fordulójának mai mérkőzésén: FTC II. – Gyöngyösi Főiskolai KK 31:26 (17:13) Budapest, Népliget, 110 néző. V.: Felhő F., Öcsi T.
GYÖNGYÖS: Nábelek – Szabó R. 5 (3), BAK 8 (2), KŐRÖSI 4, Dakos, Halász 1, Kasková. Cs.: Balog R. (kapus), BARJÁN 7, Halasi, Ujj, Völgyi 1, Tóth B., Bakos K. Edző: Molnárné Somoskőy Réka. Az eredmény alakulása. 6. perc: 4:2, 12. p.: 6:6, 18. p.: 12:8, 24. p.: 15:10, 36. p.: 19:14, 42. p.: 20:16, 48. p.: 22:18, 54. p.: 28:22. Kiállítások: 14, ill. 4 perc. Hétméteresek: 6/3, ill. 8/6.

[caption id="" align="alignleft" width="334"] Kőrösi Fruzsináék fennakadtak a ferencvárosiakon. Fotó: Belkovics Krisztián.
[/caption]

Az újonc mátraaljai lányok öt veretlen mérkőzés után elszenvedték idei első vereségüket. A fővárosiak végig kézben tartották a mérkőzést, a vendégeknél többektől hiányzott az igazán kimagasló egyéni teljesítmény. Ziccerek maradtak kihasználatlanul, így nem kerülhették el a vereséget Tóth Brigittáék.
Molnárné Somoskőy Réka: – Attól függetlenül, hogy végig partiban voltunk, el kell, ismerni, jobb csapattól szenvedtünk vereséget. Ifik: 43:20.

Következik: Gyöngyösi FKK – Bőcs KSC, október 31., szombat, 17.00.