2009.11.07. 17:21

Hevesi négyes a Dunakeszinek

A 42. percben történt kiállítás megpecsételte a dunakesziek sorsát Hevesen, a labdarúgó NB III. Mátra-csoportja 11. fordulójában.

B. Cs.

Hevesi LSC Ro-Geo Global – Dunakeszi Vasutas 4–1 (2–1)
Heves, 200 néző. V.: Tóth Pál (Nemes Z., Gyertyán Zs.).

HEVES: Éles – Laubert G., Jakab, Somodi, Nász – Urbán (Vámosi, 64.), Nagy P., Besenyei Zs. (Kaló, 79.), Nagy L. (Molnár Z., 64.) – Szamosi, Besenyei F. Edző: Balázs Tihamér.
DUNAKESZI: Babarczi – Gyetván A., Kiss R., Dobray, Madar T. – Mikesy, Kőrösi, Gyetván Cs. (Arany, 66.), Jávor (Szikora, 90.) – Dizmatsek, Rozinka (Miklián, 90.). Edző: Zoran Kuntics.

A gólok története

3. perc: Nagy L. beadását Szamosi csúsztatta tovább és Kőrösi saját kapujába kotorta a labdát, öngól, 1–0. 9. perc: Bal oldali szögletrúgás után Rozinka fejelte a labdát a hálóba 1–1. 18. perc: Nagy P. beadását Urbán bólintotta a játékszert a kapuba, 2–1. 81. perc: Kaló beadását Szamosi lőtte három méterről a hálóba, 3–1. 87. perc: 10 méterről Kaló bombázta a labdát a kapuba, 4–1.

A hevesiek gyors góljára a dunakesziek még tudtak válaszolni. Az első félidő végén megfogyatkozott vendégek a második játékrészben már jelentettek veszélyt a hazaiak kapujára.
Kiállítva: Madar (megsértette a játékvezetőt) a 42. percben.
Jók: Jakab, Kaló, Szamosi, ill. Babarczi.

[caption id="" align="aligncenter" width="350"] Szamosi Szabolcs két gólban vállalt tevékeny szerepet Fotó: Lénárt Márton.
[/caption]

Balázs Tihamér: – Igaz, hogy 80 percig nem játszottunk jól, de magabiztosan tartottuk itthon a három pontot.
Zoran Kuntics: – Sajnos az első félidő végén elkövetett fegyelmezetlenséggel a kiállított játékosunk eldöntötte a mérkőzés sorsát.