2009.11.20. 20:24

Kecskemétről pontot vitt a Gyöngyösi KK

Döntetlennel zárult a Gyöngyösi KK kecskeméti vendégjátéka. A Budapest Bank Férfi Kézilabda Liga mai mérkőzésén nem bírtak egymással a felek, a 15:16-os félidőt követően 30:30-as eredménnyel zárult a Budapest Bank Kecskemét KKSE - Gyöngyösi KK mérkőzés.

HEOL

Az immár Nagy Károly edző vezette mátraaljai csapat egészen a második játékrész 15. percig vezetett, ezt követően érte utol ellenfelét a házigazda, majd háromgólos előnybe került. A végjáték rendkívül izgalmasan alakult, fej-fej mellett haladt a két csapat, az utolsó támadást a hazaiak vezethették, ám a kaput nem sikerült bevenniük. Gyöngyösi részről Horváth Szilárd 6, Kaplonyi Zoltán, Sándor Ákos és Benis Bence egyaránt 5-5 gólt lőtt.

A jegyzőkönyv
BUDAPEST BANK KECSKEMÉTI KSE - GYÖNGYÖSI KK 30-30 (15-16) Kecskemét, 500 néző. V: Herczeg, Südi KECSKEMÉT: Nagy L. - BERTA 5, Kalics 2, Petro 5, Kekezovics 3, SZABÓ P. 7 (1), Varsandán 2. Cs: Shejbal (kapus), Dobó 1, Skrbics, Bíró B., Bajusz 3, Hruscak 1, Tóth E. 1. Edző: Skaliczky László GYÖNGYÖS: Szabó T. - Benis 5, HORVÁTH Sz. 6, SÁNDOR 5, Bognár 3, KAPLONYI 5, Grandjean 3. Cs: Kovács J. (kapus), Varga A. 2, Muhl, Patócskai, Bakos Á. 1. Edző: Nagy Károly

Az eredmény alakulása: 5. p.: 1-1. 10. p.: 2-4. 15. p.: 5-9. 25. p.: 11-13. 37. p.: 17-19. 44. p.: 22-21. 50. p.: 27-25. 56. p.: 27-28 Kiállítások: 8, ill. 10 perc. Hétméteresek: 2/1, ill. 2/-.
Skaliczky László: - Gyönge volt a védekező játékunk, emiatt folyamatosan rohantunk az eredmény után, ami pszichikailag felőrölt bennünket.
Nagy Károly: - Nagy taktikai csata volt, úgy érzem, a Kecskemét kicsit elbízta magát, azt hitte, sima lesz számára a meccs. Óriási szívvel küzdöttünk, megérdemeljük ezt a sikert.