2010.02.14. 19:42

Nyolc találattal mutatkozott be Bahrim a GYFKK-nál

A női kézilabda NB I/B Keleti csoportjában a 14. forduló mérkőzését játszották a gyöngyösiek.

Gyöngyösi Főiskolai KK – Csorvási SK 34:21 (14:12)
Gyöngyös, sportcsarnok, 500 néző. V.: Halász A., Kovács M.
GYÖNGYÖS: Nábelek – Szabó R. 1, Bak 1, KŐRÖSI 7, DAKOS 6, Halász 2, Kaskova. Cs.: Kovács C. (kapus), Völgyi 4, Bakos K., BAHRIM 8, BARJÁN 5, Csépány. Edző: Molnárné Somoskőy Réka.
Az eredmény alakulása. 6. perc: 2:1, 12. p.: 6:4, 18. p.: 9:6, 24. p.: 12:9, 36. p.: 15:14, 42. p.: 19:15, 48. p.: 25:16, 54. p.: 31:17.
Kiállítások: 20, ill. 14 perc.
Hétméteresek: 4/3, ill. 4/3.

Az év első bajnoki mérkőzésén a kezdeti megilletődöttség után folyamatosan lendült játékba a mátraaljai gárda. Dakos Noémiék kiismerve az ellenfél támadásait egyre több labdát szereztek, az ellenakciókat pedig többnyire góllal zárták. A második félidőben sorozatban nyolcszor talált be a GYFKK, amire vendégrészről egy válasz sem érkezett.

A hajrára fejben és fizikálisan is felőrlődött a Csorvás, a hazaiak győzelme nem forgott veszélyben. Kiválóan sikerült az új szerzemény, Liliana-Mihaela Bahrim bemutatkozása is, aki első gyöngyösi tétmérkőzésén nyolc góllal vette ki a részét a sikerből.
Molnárné Somoskőy Réka: – Kötelező győzelmet arattunk. A kezdeti nehézségek után, sikerült felpörögni a saját ritmusunkra, ami meghozta a sikert.

[caption id="" align="aligncenter" width="334"] Liliana-Mihaela Bahrim (a labdával) kiválóan debütált. Archív fotó: Lénárt Márton

Ifik: 36:32 (17:14). Ld.: Szabó R. 13, Rostás 7, Vass T. 7.
Következik: Tököl KSK – Gyöngyösi FKK, február 17., szerda, 18.45.