2010.03.29. 14:43

Több jó teljesítmény is akadt a Fradi-verőknél

Az NB I/B-s női kézilabda-bajnokság Keleti csoportja 19. fordulójában a Gyöngyösi FKK együttese három góllal győzte le az FTC-t.

S. K.

Gyöngyösi Főiskolai KK – Ferencvárosi TC II.
31:28 (19:12)

Gyöngyös, Kálváriapart, 200 néző. V.: Halász A., Kovács M.
GYÖNGYÖS: NÁBELEK – KASKOVÁ 2, Halász 2, KŐRÖSI 5, VÖLGYI 3, BAK J. 6 (3), SZABÓ R. 7. Cs.: Mazura (kapus), Tóth E. 1, Bakos K., BARJÁN 5, Csépány. Edző: Molnárné Somoskőy Réka.
Az eredmény alakulása. 8. perc: 5:3, 12. p.: 8:5, 16. p.: 11:7, 24. p.: 15:11, 36. p.: 22:14, 44. p.: 26:20, 52. p.: 29:23.
Kiállítások: 6, ill. 4 perc.
Hétméteresek: 3/3, ill. 4/3.

[caption id="" align="alignleft" width="350"] Hét góljával Szabó Renáta bizonyult a legeredményesebb gyöngyösi játékosnak. Fotó: Belkovics Krisztián.
[/caption]

A kisebb hullámvölgyek ellenére végig uralta a mérkőzést a gyöngyösi csapat. Az ellenfél igyekezett Bak Juditot kivenni a játékból, ez azonban nem zökkentette ki a vendéglátót, a többiek jól kihasználták az adódó lehetőségeket.

Molnárné Somoskőy Réka: – A kétkedőktől kérdem, hogy az a játékos, aki minden edzést végig hajt, szinte minden mérkőzésen csak bemelegít és végig üli a 60 percet, ilyen gólkülönbségnél, hazai pályán megérdemel tíz perc játékot vagy sem?
Ifik: 19:46 (14:21). Ld.: Tóth E. 9, Szabó R. 4.
Következik: Bőcs KSC – Gyöngyösi FKK, április 3., szombat, 17.00.