2011.05.22. 18:28

A jelenlegi kerettel ennyire futotta a GYFKK-tól

Egygólos vereséget szenvedett Gyulán a Gyöngyösi Főiskolai KK női kézilabda-csapata az NB I/B Keleti-csoportja 25. fordulójában. A mátraaljaiak így a zárófordulóban a sereghajtó Tápiószele ellen, hazai pályán biztosíthatják be ezüstérmüket.

S. K.

NB I/B, Kelet, nők
A 25. forduló mérkőzésén:
Gyulai SE – Gyöngyösi Főiskolai KK 33:32 (17:17)
Gyula, 150 néző. V.: Kiss Z., Kuklis P.
GYFKK: Acsai – Szabó R. 2, SILYE R. 12 (5), CSUKA 5, Nagy N. 1, Forgács J. 7 (3), Völgyi 3. Cs.: Kovács C. (kapus), Csépány, Cseh L., Kasková 1, Bakos 1, Kovács N. Edző: Molnárné Somoskőy Réka.
Az eredmény alakulása. 8. perc: 5:6, 12. p.: 6:9, 16. perc: 7:10, 20. p.: 11:12, 24. p.: 13:13, 36. p.: 20:21, 44. p.: 25:26, 52. p.: 29:28, 56. perc: 31:30.
Kiállítások: 2, ill. 0 perc.
Hétméteresek: 2/2, ill. 8/8.

Halogató játék, kifogásolható védekezés, türelmetlen megoldások és sok kihagyott helyzet jellemezte a gyöngyösieket, amit a gyenge kapusteljesítmény csak tetézett. A meghatározó emberek hiányát nehezen tudta pótolni a mátraaljai csapat, ezt kihasználva megérdemelten nyertek a gyulaiak. A GYFKK a záró fordulóban a sereghajtó Tápiószele ellen biztosíthatja be ezüstérmét.

[caption id="" align="aligncenter" width="344"] Csuka Alexandra (a labdával) remekül mozgatta társait, és öt gólt is dobott. Fotó: Belkovics Krisztián
[/caption]

Molnárné Somoskőy Réka: – A vereség mellett a sok kapott gól miatt is bosszankodom, ez ilyen szinten nem megengedhető. Sajnos a jelenleg csatasorba állítható játékosokkal ennyire futotta.

Következik: Gyöngyösi FKK – Tápiószele SE, május 29., vasárnap, 16.00.