2011.05.08. 18:15

Nem volt Csömör-öröm Gyöngyösön

Négygólos győzelmével tovább erősítette ezüstérmet érő helyét a Gyöngyösi Főiskolai KK NB I/B-s női kézilabda-csapata.

NB I/B, Kelet, nők, 23. forduló:
Gyöngyösi Főiskolai KK – Csömör KSK
27:23 (15:14)
Gyöngyös, sportcsarnok, 100 néző. V.: Horváth L., Kosztend Sz.
GYFKK: ACSAI – Csépány N., CSUKA 4, Kőrösi 2, FORGÁCS J. 8 (3), Halász 2, KASKOVÁ 5. Cs.: Kovács C. (kapus), Cseh L., SZABÓ R. 4, Kovács N., Silye 2, Bakos. Edző: Molnárné Somoskőy Réka.
Az eredmény alakulása. 6. perc: 3:1, 12. p.: 5:6, 18. p.: 6:10, 24. p.: 10:11, 36. p.: 16:16, 42. p.: 19:18, 48. p.: 21:20, 54. p.: 24:22.
Kiállítások: 6, ill. 14 perc.
Hétméteresek: 4/3, ill. 5/2.

[caption id="" align="alignleft" width="350"] Ötször az ötös. Tímea Kasková ennyiszer vette be a csömöriek kapuját. Fotó: Belkovics Krisztián

Nehezen találta a mérkőzés ritmusát a gyöngyösi gárda, a 20. perchez közeledve előfordult, hogy négy góllal is vezetett a Csömör. Azt követően keményebb védekezésre váltott a vendéglátó és a támadásokban is több lendületet vitt, így a szünetre faragni tudott hátrányából a GYFKK. Fordulás után is folytatta erőteljes játékát a házigazda, s a kisebb hullámvölgyektől eltekintve biztosan hozta a mérkőzést.

Molnárné Somoskőy Réka: – Nem volt könnyű győzelem, de végül sikerült megszerezni a kötelező két pontot.
Következik: Hajdúnánás Termál SC – Gyöngyösi FKK, május 14., szombat, 16.00.