2012.07.06. 15:53

Lecke a bombaerős lengyelektől

Második mérkőzését is elveszítette a magyar strandlabdarúgó-válogatott a moszkvai vb-selejtezőtorna második csoportkörében. Míg csütörtökön az ukránoktól heroikus küzdelemben kaptak ki a mieink, a bombaerős lengyelekkel szemben esélyük sem volt.

Sike Károly

Az első harmadban 0–2 után Besenyei Ferenc büntetőből szerzett góljával még feléledtek a magyar reményeink, ám az ismét remek napot kifogó, mesterhármast elérő Saganowski vezérelte riválisunk megállíthatatlannak bizonyult. Két harmad után 5–1-re vezetett az ellenfél, 5–2-nél még voltak helyzeteink, de Saganowski gyorsan lehűtötte a mieinket, és ekkor már nem volt a pályán a megsérült Fekete Viktor sem.

A fáradt csapat benyomását keltő magyar együttes továbbra is pont nélkül áll csportjában, de az eddigi teljesítmény alapján így is minden dicséretet megérdemel. Szombaton 16.30-tól a spanyolok várnak Ughy Márkékra.