2015.02.04. 20:41

Ez egy megnyert meccs volt…

Az utolsó negyedig két góllal vezettek az egri lányok, de végül a BVSC örülhetett.

F. B.

Gyors gólokkal kezdődött a szerda esti ZF-Eger-EKF – BVSC-Zugló női bajnoki, ami mellesleg az OB I-es bajnokság 1-6. helyért zajló középszakaszának első hazai mérkőzése is volt egyben.

A labdaelhozatalt követően, rögtön ötmétereshez jutó vendégek 1-0-nál és 2-1-nél is vezetni tudtak, mégis a mieink részsikerével ért véget az első nyolc perc. A három hazai találatból kettőt a center Rebecca Parkes, egyet pedig a szintén erről a posztról eredményes Szívós Paloma jegyzett. Jól kezdődött tehát a meccs, de hamar elkezdhettünk izgulni két másik játékos miatt.