Az egriek örültek, hogy egyáltalán ki tudtak állni a szegediek elleni meccsre.

A női NB II Keleti csoportja 12. fordulójának mérkőzésén:

VIKSZ-Agria RC Eger–Szegedi TE EHOK SE 0–3 (–12, –23, –11)

Eger, Neumann János Középiskola, 50 néző. V.: Szarka, Pelikán.

EGER: BENEDEK, Mérkőy M., Gáspár, Mocsári, VEREBÉLYI, Szilák. Cs.: Kormos, Tolnai. Edző: Sulyok István.

Az eredmény alakulása. 1. játszma: 3–8, 6–16, 12–23. 2. játszma: 7–8, 16–15, 22–23. 3. játszma: 4–8, 7–16, 11–23.

A megyeszékhelyiek idei harmadik mérkőzésüket is elveszítették, a Tisza-partiak egy óra alatt eldöntötték a találkozót. Az agriásoknál többek betegség és egyéb elfoglaltság miatt hiányoztak, így Sulyok István két újoncot is avatott. A még utánpótlás korú Kormos Henrietta és Tolnai Enikő első felnőtt NB II-es mérkőzésén húzott szerelést.

[caption id="" align="alignleft" width="325"] Gáspár Krisztináék hiába küzdöttek Fotó: Lénárt Márton
[/caption]

Sulyok István: – Örültünk, hogy egyáltalán ki tudtunk állni, a vendégek megérdemelten szerezték meg a győzelmet.

Juniorok: 3–0.

Az egriek számára ezzel a mérkőzéssel zárultak az alapszakasz küzdelmei, Mocsári Rékáék a hétcsapatos Keleti csoportban a hatodik helyet szerezték meg. A bajnokság záró szakasza március 8-án folytatódik.