2014.10.12. 20:15

A fordulás után ismét „EKFSC-mágia”

A női NB I/B Keleti csoportja 9. fordulójából előrehozott mérkőzésen Orosházán győztek az egriek.

Orosházi NKSC–Eszterházy KFSC 24:26 (12:13)

Orosháza, sportcsarnok, 250 néző. V.: Bartus, Gál.

EKFSC: Győrffy – Balázs 2, MOLNÁR N. 6, PETROVICS 7 (3), BENEDEK 2, LÁSZLÓ 5 (1), Takács A. Cs.: KVETÁK (kapus), BÁRKAI 3, Juhász R., Németh L. 1. Edző: Hegedűs Tibor.

Az eredmény alakulása. 6. perc: 3:1, 12. p.: 7:4, 18. p.: 10:6, 24. p.: 10:9, 36. p.: 12:17, 42. p.: 14:21, 48. p.: 17:24, 54. p.: 19:24.

Kiállítások: 4, ill. 14 perc.

Hétméteresek: 3/2, ill. 4/4.

A 29. percben szerzett vezetést az EKFSC, amely a szünet után kilenc percig őrizte góltól a kapuját. A 45. percben 16:24-es állásnál azonban megakadt az egri gépezet. Tizenkét percig egyetlen gólt sem sikerült szerezni Petrovicséknak, miközben az ellenfél hétszer mattolt. Az utolsó minutumban László hétméteresből biztosította be az EKFSC sikerét.

[caption id="" align="alignleft" width="360"] Az egriek minden labdáért megharcoltak Fotó: Lénárt Márton

Juniorok: Orosházi NKC–EKFSC-EVSI 38:20 (18:9).

Következik: MK, 3. forduló: EKFSC–Kecskemét, október 15., szerda, 17.30.