EKFSC: szünet után gólszegény játék

Az egriek egy találattal maradtak alul a balmaziakkal szemben.

Fenyves Balázs

Fotó: ateszmfoto

A második félidőben csak nyolc gólig jutott balmazújvárosi ellenfelével szemben az Eszterházy KFSC csapat, amelynek végül még a pontszerzés sem jött össze.
A női NB I/B keleti csoportjának 23. fordulójában:
Eszterházy KFSC–NKK Balmazújváros 24–25 (16–12)
Eger, Eszterházy csarnok, 200 néző. V.: Hardi, Őri.
EKFSC: Győrffy – Iván E. 1, Grünfelder-Tóth 1, Petrovics 2, Sári 11 (7), Scheffer 6, Buzsáki 1. Cs.: Hadnagy, Nyakó, Lányi 2. Edzők: Hegedűs Tibor, Terenyei Ákos.

[caption id="" align="alignleft" width="640"] Scheffer Zsanették elestek a balmaziak elleni csatában Fotó: Márkus Attila

Az eredmény alakulása: 6. perc: 4-1, 12. p.: 7-3, 18. p.: 11-6, 24. p.: 12-9, 36. p.: 17-14, 42. p.: 20-17, 48. p.: 23-20, 54. p.: 23-22.
Hétméteresek: 8/7, ill. 4/3
Kiállítások (kétperces): 6, ill. 6 perc