Egy félidőig egészen „pofásan” játszottak az egri egyetemisták.

A női NB I/B Keleti csoportjának 17. fordulójában:
Pilisvörösvári KSK–Eszterházy KFSC 24–23 (12–15)

Pilisvörösvár, 200 néző, V.: Altmár, Horváth M.
EKFSC: GYŐRFFY – Kovács F. 1, Iván E. 2, Grünfelder-Tóth 4 (1), Sári 5 (2), Scheffer 5, BUZSÁKI 5. Cs.: Hadnagy, Petrovics, Mészáros D. 1, Lányi. Edzők: Hegedűs Tibor, Terenyei Ákos.
Az eredmény alakulása: 6. perc: 1–4, 12. p.: 4–6, 18. p.: 5–8, 24. p.: 8–11, 36. p.: 16–16, 42. p.: 18–17, 48. p.: 21–19, 54. p.: 23–20.
Hétméteresek: 5/3, ill. 5/3
Kiállítások (kétperces): 4, ill. 4 perc

Egy félidőig egészen „pofásan” játszott a múlt heti pofonból egyértelműen kilábaló Eszterházy KFSC, ám a térfélcserét követően valami nagyon megváltozott, és bár az utolsó percben döntetlen állásnál még akármi megtörténhetett volna, egy szerencsés góllal végül a hazai pályán szereplő Pilisvörösvár nyerte a mérkőzést.

Hegedűs Tibor: – Bután játszottunk, végig uralnunk kellett volna a játékot. Az első félidő annak ellenére is jól sikerült, hogy már akkor is a hibáinkból élt a Pilisvörösvár, de sajnos a második játékrészben már nagyon meg voltunk zavarodva. Mondanom sem kell, nagyon csalódottak vagyunk.

Következik: Eszterházy KFSC–Göd, Eszterházy csarnok, vasárnap, 17.00

[caption id="" align="alignleft" width="650"] Buzsáki Nikolett (94) öt gólja ezúttal kevés volt Fotó: Lénárt Márton