LABDARÚGÁS

2020.08.29. 21:55

A bélapátiak a múlt heti szuflét ötrétegű tortára cserélték

A Felsőtárkány és a Besenyőtelek idegenben nyert a megyei I. osztályú bajnokság 2. fordulójában.

Heol Sport

A bélapátfalviak (jobbra) ezúttal nem tévesztettek lépést

Forrás: Heves Megyei Hírlap

Fotó: Lénárt Márton

Fotó: Lénárt Márton / Heves Megyei Hírlap

BÉLKŐ SE-BÉLAPÁT–EGER SE II. 5–0 (0–0)

Bélapátfalva, 200 néző. V.: Lucián János (Szarvas, Nagy Péter).

BÉLAPÁT: Erdei – Érsek M. (Szövérfi, 83.), Jakab Á. (Bocsi, 63.), Molnár R. (Czakó, 58.), Bársony, Beliczki (Vona, 71.), Lakatos D., Boros, Nagy D., Takács Á. (Harkály, 53.), Molnár G. Edző: Horváth Tamás.

EGER: Korsós – Gáspár (Pápai, 77.), Jacsmanik, Csuhay, Hadnagy, Révész, Lázár, Nyilas (Rabi, 81.), Rab (Péter Szabó, 58.), Kovács D., Dóczi. Edző: Vitányi László.

GÓL: Érsek M. (63., 67.), Lakatos D. (78.), Bocsi (79.), Bársony (81.).

JÓK: Érsek M., Bársony, Lakatos D., Boros, Molnár G., ill. Dóczi.

HORVÁTH TAMÁS: – A múlt heti szuflét ötrétegű tortára cseréltük, vagyis a péterkei mínusz négyest egy ötössel javítottuk. A második félidei kritikus időpont most felénk billentette az eredményességet.

VITÁNYI LÁSZLÓ: – Nagyon szomorú vagyok, hogy ez a mérkőzés így alakult. Remélem, a jövő hétre tudjuk rendezni a sorainkat. Sok sikert kívánok Horváth Tamásnak és csapatának!

FÜZESABONY–BESENYŐTELEK SC-ERŐSS ÚT 0–4 (0–3)

Füzesabony, 90 néző. V.: Rozsnaki Gábor (Csathó, Forgó).

FÜZESABONY: Zolnai – Bartók, Godó (Antók, 46.), Eötvös (Gál D., 74.), Szabó Á., Koós (Nagy H., 56.), Póka, Nagy B. (Takács, 36.), Fügedi, Karnizs, Kaló I. Edző: Bocsi Zoltán.

BESENYŐTELEK: Tiszolczki – Baji Á. (Pálfalvi, 68.), Molnár Axel (Radócz, 84.), Hajdu (Penti, 75.), Nagy G. (Szécsi, 87.), Jónás (Tóth A., 81.), Kaló Á., Maksó, Szabó M., Molnár András, Molnár T. Edző: Nagy Endre.

GÓL: Molnár Axel (8.), Nagy G. (27.), Baji Á. (41.), Molnár András (90.).

KIÁLLÍTVA: Molnár T. (47.).

JÓK: Kaló I., Koós, ill. az egész vendégcsapat.

BOCSI ZOLTÁN: – A helyzeteit jobban kihasználó vendégcsapat elvitte a három pontot.

NAGY ENDRE: – Az elejétől az történt a pályán, amit elterveztünk, Sok helyzetet tudtunk kialakítani és magabiztos győzelmet arattunk.

ENERGIA SC GYÖNGYÖS–GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 1–1 (0–0)

Gyöngyös, Sport út, 250 néző. V.: dr. Lendvai Gábor (Várallyay, Gergely).

ESC: Iváncsik – Rafael (Kanalas, 72.), Pilinyi, Gulyás (Péntek, 56.), Szabó Cs. (Marosi, 66.), Balogh M., Timon, Antal, Tatár, Izsvák, Sándor. Edző: Nagy Gábor.

GYÖNGYÖSHALÁSZ: Horváth P. – Vernyik, Csomor, Ludányi, Sőregi, Horváth V. (Czene L., 25.), Márkus, Nádudvari (Gódor, 72.), Tóth L. (Patkós, 56.), Vidra, Jurecska Edző: Majzik Zoltán.

GÓL: Marosi (70.), ill. Csomor (80.).

JÓK: Tatár, Pilinyi, Marosi, Timon, Iváncsik, ill. Sőregi.

NAGY GÁBOR: – Az egész mérkőzésen sokat tettünk a győzelem érdekében, de sajnos nem csak rajtunk múlottt, hogy nem tudtunk nyerni.

MAJZIK ZOLTÁN: – Nagyon masszív, jól összerakott csapat otthonában szereztünk egy pontot úgy, hogy ma sem játszottunk igazán jól.

HEVESTHERM-HEVESI LSC–FELSŐTÁRKÁNY 0–2 (0–1)

Heves, 90 néző. V.: Szigetvári Zsolt (Tamasi, Király).

HEVES: Boros – Borics, Fejes, Váradi Z., Somodi, Szabó G., Sárándi, Csőke, Ádám (Dalnoki B., 75.), Dalnoki G., Pető (Kóczián, 60.). Csapatvezető: Somodi Krisztián.

FELSŐTÁRKÁNY: Sütő – Tóth K., Ötvös, Jacsó (Balog Z., 55.), Németh A., Tóth K. (Lakatos M., 65.), Balázs L. (Barta, 90.), Gondos (Kádár, 86.), Tanner, Penczner, Kálmán R. Edző: Hegyi Sándor.

GÓL: Balázs L. (34.), Gondos (63.).

JÓK: senki, ill. az egész vendégcsapat.

SOMODI KRISZTIÁN: – A mai meccs nagyon gyengére sikerült, megérdemelt vendégsiker született.

HEGYI SÁNDOR: – A jó erőkből álló hevesiek ellen remekül küzdöttünk, helyenként kiválóan játszottunk, rúgtunk két szép gólt és megérdemelten győztünk.

MARSHALL-ASE–EGERSZALÓK SE 0–0

Andornaktálya, 120 néző. V.: Darók Attila (Kasza, Kecskés).

ASE: Bollók – Gál M., Nagy J. (Danó, 60.), Madarassy, Sárosi, Megyeri, Esztergomi, Szabó L., Bárdos (Nagy L., 69.), Kollár (Hermann, 80.), Borza. Edző: Szabó László.

EGERSZALÓK: Varsányi – Pelyhe K., Nagy G. (Mészáros, 62.), Lakatos P., Ficzere, Gallik (Lezsák, 81.), Szöllősi R. (Hangácsi, 84.), Szabó V., Nagy P., Kaszás, Ofella (Mága, 83.). Edző: Sivák Sándor.

JÓK: az egész hazai csapat, ill. Lakatos P., Nagy P., Kaszás, Ficzere, Szöllősi R.

SZABÓ LÁSZLÓ: – Kiegyenlített mérkőzésen a második félidő játéka alapján közelebb álltunk a győzelemhez.

SIVÁK SÁNDOR: – A mérkőzés nagy részében jobban játszottunk a hazaiaknál, de mivel nem rúgtunk gólt, egy ponttal távoztunk a jó hazai csapat otthonából.

LŐRINCI–PÉTERVÁSÁRA 1–0 (1–0)

Selyp, Lőrinci Spt., 100 néző. V.: Varga László (Hovanecz, Orosz).

LŐRINCI: Gedei – Kerek (Gidály, 95.), Szilágyi Á. (Palaticzky, 65.), Nyerges, Héder, Székesi, Uj (Klement, 88.), Sulcz, Gulyka., Híves, Zöldi. Edző: Bódis Barna.

PÉTERVÁSÁRA: Csák – Budveszel, Sándor A., Kálmán J. (Lehoczki, 4., Zámbó, 65.), Szőllősi T., Oláh F., Nagy Á., Ökrös, Eged, Rátóti (Tóth M., 70.), Hegedűs D. Edző: Csatlós Tamás.

GÓL: Kerek (18.).

JÓK: Székesi (a mezőny legjobbja) és az egész hazai csapat, ill. Hegedűs D., Sándor A., Szőllősi T., Nagy Á.

BÓDIS BARNA: – Az eltervezett játékhelyzetekből a védekezés része maximálisan működött, de a kapu előtt továbbra is hiányzik a koncentráció. Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez!

CSATLÓS TAMÁS: – Ma nagyon igazságtalan volt a futball. A bemelegítésnél megsérült a csatárunk, utána pedig hatalmas lesgóllal vezetést szerzett az ellenfél. A második félidőben 70–30 százalék volt a labdabirtoklás a javunkra, de sajnos nem sikerült kiegyenlíteni. Nem érdemeltünk vereséget.

MAKLÁR–HERÉD 1–1 (1–0)

Maklár, Adler Sándor Spt., 80 néző. V.: Mencsik László (Török, Derda D.).

MAKLÁR: Kecskeméti – Noszek, Kovács I. Z., Kiss S. (Jenei, 63.), Besenyei R., Jónási, Hegedűs N., Baji P., Kovács II. Z. (Szabó V., 76.), Utasi, Vaszilkó. Edző: Szabó András.

HERÉD: Ritzl – Ivony Ö. (Oláh N., 60.), Zsámboki, Tóth M., Erdei, Szabó B., Herpai, Ivony A., Holtner (Jencsik, 46.), Tari Sz., Fótos. Edző: Molnár Zoltán.

GÓL: Kovács I. Z. (42.), ill. Tari Sz. (47.)

JÓK: Besenyei R., Baji P., Noszek, Utasi, ill. Herpai, Erdei, Tari Z.

SZABÓ ANDRÁS: – Az első félidő a miénk volt, a második a vendégcsapaté, úgy érzem, igazságos eredmény született. A végére elfogytunk.

MOLNÁR ZOLTÁN: – Gratulálok a makláriak hősies küzdéséhez! Sajnos 0–0-s állásnál 11-est hibáztunk, ha az bemegy, talán másképp alakul a mérkőzés. Mi a múlt heti győzelem után azt gondoltuk, hogy magától is megy majd minden. Az első félidőt átaludtuk, a szünet után visszakapaszkodtunk, meg is voltak a helyzeteink, de csak a döntelen eredmény jött össze.