Terepsport

2022.03.09. 10:52

Háromszáz hegyi menő a Bükki kilátások mezőnyében

Stefán Fruzsina személyében egri győztest is köszönthettek a Bükki kilátások 2022 elnevezésű terepfutó versenyen.

B.Cs.

A rajt után nem sokkal még vidámak voltak az indulók.

Forrás: Heves Megyei Hírlap

Fotó: Lénárt Márton

A Bükk Trails és az Egri Spartacus Sportegyesület közös rendezvénye nyolc kategóriában majd' háromszáz indulót vonultatott fel. A nevezők Felsőtárkányból rajtoltak és oda is érkeztek vissza. Az eredményhirdetéskor a 14,2 kilométeres Sprint trail első helyezettjeként állhatott a dobogó tetejére Stefán Fruzsina, míg ugyanitt, de a férfiaknál Tóth Norbert a harmadik helyen végzett. A jelentősebb kihívást kínáló Hard kategória 66,4 kilométeres távját második leggyorsabbként Kormos Krisztián teljesítette, és szintén ezüstérmet nyert Lantos Borbála a 35,6 kilométeres Fun Run viadalon. A 44 kilométeres Classic Túra Kadlokné Szabó Andrea számára harmadik helyezést hozott.