Labdarúgás

2022.04.23. 20:54

Besenyőtelken Hegedüs duplája döntött

A megyei I. osztályú bajnokság 25. fordulójában harminc gól került be a jegyzőkönyvekbe.

HeolSport

A gyöngyösi Ivony Attila (középen) szoros őrizetet kapott Andornaktályán

Bélkő SE-Bélapát–FC Hatvan 0–3 (0–1)

Bélapátfalva, 100 néző. V.: Szigetvári Márk (Juhász Á., Kincses D.).

Bélapátfalva: Bakó P. – Veres G., Holló Á., Mező R. (Hossó D., 80.), Trenka D., Juhász L., Érsek M., Bocsi G., Gyóni M., Bársony D., Jakab Á. Edző: Horváth Tamás.

Hatvan: Sándor B. – Bárkányi A., Mundi Z., Kitl K. (Simon M., 46.), Szabó R., Karácsony D., Széchenyi Zs. (Füzik B., 57.), Bartha B. (Horváth K., 80.), Tarnóczi R., Fellner K. (Tajti B., 67.), Labát K. Edző: Nahóczky Attila.

Gól: Fellner K. (29., 64.), Karácsony D. (63. – 11-esből).

Jók: az egész hazai csapat, ill. Mundi Z., Karácsony D., Fellner K., Bartha B., Tarnóczi R.

Horváth Tamás: – Nagy öröm számunkra, hogy 29 percig megóvtuk a kapunkat a góltól a bajnokság legerősebb csapatával szemben. A második félidő elején komoly lehetőségünk volt egyenlíteni, sajnos a hajrára elfáradtunk. Összességében teljesen megérdemelt vendég győzelem született. További sok sikert kívánok a Hatvan csapatának!

Nahóczky Attila: – Nem volt könnyű mérkőzés, nehéz volt feltörni a hazaiak védelmét. Összességében sok helyzetünk volt és a hajrában már csak a különbség mértéke volt kérdéses.

MAKLÁR–EGERSZALÓK 1–2 (0–1)

Maklár, Adler Sándor Sporttelep, 120 néző. V.: Kasza Dénes (Forgó Zs., Pápista M.).

Maklár: Szent-Ivány Sz. – Szeles A. (Vaszilkó R., 81.), Noszek G., Keszthelyi P., Utasi B., Seres B., Kovács B., Szklenár N. (Szabó V., 84.), Fügedi T., Farkas Cs., Nagy B. Edző: Szabó András.

Egerszalók: Varsányi J. – Péter M., Penti P. (Szőllősi R.., 76.), Busai B., Halász D., Balogh D. (Ötvös O., 76.), Ficzere P., Gallik G., Sebe M., Neumann G., Montvai T. (Burai M., 86.). Edző: Sivák Sándor.

Gól: Kovács B. (64.), ill. Neumann G. (37.), Montvai T. (80.).

Kiállítva: Neumann G. (58.).
Jók: mindkét csapat játékosai dicséretet érdemelnek.

Szabó András: – Hétről-hétre alig tudunk kiállni sérülések és betegségek miatt, de így is sikerült 80 percig megnehezíteni a Szalók dolgát. A végén sajnos így is kikaptunk.

Sivák Sándor: – Gratulálok a csapatomnak, mert ilyen nehéz körülmények között is meg tudta nyerni a mérkőzést. További sok sikert a Maklárnak!

Besenyőtelek-Erőss út–Lőrincu 0–2 (0–2)

Besenyőtelek, dr. Vass Géza Sporttelep, 180 néző. V.: Harnos Csaba (Bodó I., Lovas N.).

Besenyőtelek: Tiszolczki L. – Besenyei R., Molnár Axel (Hímer G., 51.), Baji Á. (Radócz Á., 47.), Kaló I., Kaló Á. (Lezsák R., 66.), Pálfalvi A., Oláh N. (Jónás A., 47.), Németh A., Pataki V., Molnár András (Hajdu Zs., 47.). Edző: Nagy Endre.

Lőrinci: Gedei K. – Szilágyi Á., Nyerges K., Székesi Á. (Híves B., 71.), Budveszel Benett (Gulyás O., 75.), Hegedűs N. (Dávid G., 86.), Ágói Z., Tari J., Sulcz M., Oláh Á., Zöldi D. Játékos-edző: Gulyka Zsolt.

Gól: Hegedűs N. (5., 33.).

Jók: senki, ill. az egész vendégcsapat.

Nagy Endre: – Sajnos a védekezésünk nem tudott felnőni a feladathoz. Két hibánkat rögtön kihasználta a Lőrinci, ellenben mikor ők hibáztak, mi nem tudtunk élni a lehetőséggel. Megérdemelt vendéggyőzelem született.

Gulyka Zsolt: – Korrekt játékvezetés mellett megérdemelt győzelmet arattunk. Sok sikert a hazaiaknak!

Domoszló–Gyöngyöshalász 0–5 (0–5)

Domoszló, 70 néző. V.: Lendvai Gábor (Mencsik L., Juhász B.).

Domoszló: Leffler S. – Jónás G., Lukovszki M. (Kahut R., 68.), Tőzsér P., Barta Á., Szabó D. (Tamás P., 76.), Székely M. (Báder K., 46.), Török Cs., Lukovszki B., Jónás B., Pásztor M. Edző: Béres Mihály.

Gyöngyöshalász: Halasi Á. (Rudas S., 65.) – Rédei M., Gódor Á., Horváth V., Márkus M., Papp M., Fodor B., Czene L. (Nádasdi B., 46.), Szabó Cs., Jurecska E. (Vas T., 55.), Nádudvari A. Edző: Török János.

Gól: Gódor Á. (8.), Rédei M. (15.), Szabó Cs. (25.), Fodor B. (40.), Horváth V. (43.).

Jók: Székely M., Báder K., ill. Rédei M., Nádudvari A., Jurecska E.

Paulenka Richárd egyesületi elnök: – Nem vagyunk hozzászokva a szerda-szombat ritmushoz, ami az elmúlt időszak gyér edzés látogatottságának is köszönhető. További sok sikert a Gyöngyöshalásznak!

Török János: – Magabiztos győzelmet arattunk a fáradtnak tűnő domoszlói csapat ellen. A héten harmadik mérkőzésük volt és ez meglátszott.

Marshall-ASE–Energia SC Gyöngyös 3–2 (0–1)

Andornaktálya, 50 néző. V.: Strehó Erik (Chikán P., Homoki G.).

Andornaktálya: Erdei Á. – Pelyhe Cs., Mohácsi G., Megyeri T., Kálmán J., Ökrös B., Esztergomi Á., Pelyhe K., Bárdos B. (Nagy V., 73.), Kollár B., Borza L. Edző: Szabó László.

Energia: Besze B. – Gulyás K., Csoszánszki D., Ivony A. (Galó D., 76.), Fekete B., Antal L. (Farkas B., 52.), Izsvák Á., Fótos L., Timon L., Bencsik G., Pilinyi I. Játékos-edző: Tatár Roland.

Gól: Megyeri T. (49.), Kollár B. (50.), Mohácsi G. (73.), ill. Ivony A. (22.), Fótos L. (68.).

Kiállítva: Ökrös B. (83.).

Jók: Erdei Á. (a mezőny legjobbja) és az egész hazai csapat, ill. Fekete B., Ivony A., Fótos L.

Szabó László: – Az első félidőben akadozott a játékunk, nem találtuk a ritmust, de a csapat megmutatta, hogy kellő akarattal is meg tudjuk nyerni a mérkőzést.

Tatár Roland: – Az első félidőben nagyobb arányban is vezethettünk volna. A második félidei hozzáállásunk nem ütötte meg a megfelelő szintet. Gratulálok az ellenfélnek!

Gyöngyösi AK–Füzesabony 6–0 (2–0)

Gyöngyös, Kömlei Károly Sporttelep, 100 néző. V.: Németh Szabolcs (Nagy F., Máté A.).

GYAK: Tóth B. – Forgó K., Vernyik D., Márkus M., Tóth L., Oravecz B. (Szentannai M., 38.), Balogh M. (Nagy-György B., 32.), Czinkóczi B., Szabó V., Bódi M. (Béla S., 65.), Lekli S. (Ludányi N., 68.). Edző: Majzik Zoltán.

Füzesabony: Éles V. – Fehér D., Szabó Á. (Cseh P., 81.), Gere D., Póka T. (Fabók D., 46.), Karnizs G., Mészáros Z., Kállai R., Palóczky D., Tarnóczi V., Nováki M. (Molnár M., 57.). Edző: Bocsi Zoltán.

Gól: Márkus M. (9., 23., 73.), Szabó V. (52., 64.), Szentannai M. (77.).

Jók: Márkus M. (a mezőny legjobbja) és az egész hazai csapat, ill. Éles V.

Nagy-György Tamás asszisztens edző: – Az történt a pályán, amit szerettünk volna. A fiatalok is jól pörögtek, megérdemelt győzelmet arattunk ilyen arányban is.

Bocsi Zoltán: – Az első félidő nagyjából rendben volt, a másodikban bátrabban jöttünk ki, amiben benne van a lehetőség, hogy gólokat kapunk és ez be is jött.

Heréd–Hevestherm-Hevesi LSC 6–0 (2–0)

Heréd, Markó Ferenc Sporttelep, 100 néző. V.: Derda József (Májer K., Varga Marianna).

Heréd: Darabont D. – Zsámboki Á., Szegedi T. (Birtalan Á., 75.), Tóth M., Erdei V. (Gabovda, 46.), Szabó B., Baranyi R., Herpai G., Tóth D. (Terjék B., 81.), Balog B.,Tari Sz. Edző: Molnár Zoltán.

Heves: Boros Á. – Farkas J., Fejes L., Váradi Z., Somodi K., Szabó G., Balázs L., Besenyei F., Daru M., Kóczián M., Boros B. (Vágó Z., 80.). Játékos-edző: Besenyei Ferenc.

Gól: Erdei V. (9.), Tari Sz. (35.), Baranyi R. (73., 82.), Terjék B. (84., 90.).

Jók: az egész hazai csapat, ill. Balázs L., Kóczián M.

Molnár Zoltán: – Az elmúlt nehezebb hetek után ezúttal az igazi herédi virtust vonultattuk fel újra. Gratulálok a csapatomnak, Isten éltesse az ünnepeltjeinket és Isten hozta Herpai Helénát! Sok sikert a Heves csapatának és Besenyei Feri barátomnak!

Besenyei Ferenc: – Az első félidőben 3-4 gólszerzési lehetőséget dolgoztunk ki, végül nem sikerült betalálni. A második félidő 60. percétől elfáradtunk. Cserék híján nem tudtunk frissíteni és a hazai csapat megérdemelten nyerte, mert az utolsó félórában felőröltek minket. Gratulálok a hazaiaknak és sok sikert!

Szabadnapos: Eger SE II.