2022.08.19. 08:40
Megyei I. osztály: a nyitány hat mérkőzését négy időpontban rendezik – íme a sorsolás
Augusztus 27-én 15 órakor kezdődik és november 26-ig tart a 2022/23. évi megyei I. osztályú bajnokság őszi idénye. A mezőny 13 csapatot számlál, így mindig lesz szabadnapos gárda. Íme az őszi menetrend.
Pálfalvi András (elöl) és besenyőtelki társai lépnek legkorábban pályára
Forrás: Lénárt Márton/Heves Megyei Hírlap
1. forduló
Augusztus 27., szombat, 15.00:
Besenyőtelek SC–Lőrinci VSC
Augusztus 27., szombat, 17.00:
Gyöngyösi AK–Energia SC Gyöngyös
Heréd LC–Gyöngyöshalász SE
Eger SE II.–Bélkő SE-Bélapát
Augusztus 27., szombat, 19.00:
Maklár SE–Marshall ASE
November 26., szombat, 14.00:
Hevestherm-Hevesi LSC–Füzesabonyi SC-Erőss út
Szabadnapos: Egerszalók SE
2. forduló
Szeptember 3., szombat, 16.30:
Bélkő SE-Bélapát–Heréd
Gyöngyöshalász–Maklár
Marshall ASE–Gyöngyösi AK
Energia SC Gyöngyös–Hevestherm-Hevesi LSC
Füzesabonyi SC-Erőss út–Besenyőtelek
Lőrinci–Egerszalók
Szabadnapos: Eger SE II.
3. forduló
Szeptember 10., szombat, 16.30:
Besenyőtelek–Energia SC Gyöngyös
Hevestherm-Hevesi LSC–Marshall ASE
Gyöngyösi AK–Gyöngyöshalász
Eger SE II.–Egerszalók
Lőrinci–Füzesabonyi SC-Erőss út
Szeptember 10., szombat, 18.30:
Maklár–Bélkő SE-Bélapát
Szabadnapos: Heréd
4. forduló
Szeptember 17., szombat, 16.00:
Eger SE II..–Lőrinci
Egerszalók–Heréd
Bélkő SE-Bélapát–Gyöngyösi AK
Gyöngyöshalász–Hevestherm-Hevesi LSC
Marshall ASE–Besenyőtelek
Energia SC Gyöngyös–Füzesabonyi SC-Erőss út
Szabadnapos: Maklár
5. forduló
Szeptember 24., szombat, 16.00:
Besenyőtelek–Gyöngyöshalász
Hevestherm-Hevesi LSC–Bélkő SE-Bélapát
Heréd–Eger SE II.
Füzesabonyi SC-Erőss út–Marshall ASE
Lőrinci–Energia SC Gyöngyös
Szeptember 24., szombat, 18.00:
Maklár–Egerszalók
Szabadnapos: GyöngyösiAK
6. forduló
Október 1., szombat, 15.00:
Heréd–Lőrinci
Eger SE II.–Maklár
Egerszalók–Gyöngyösi AK
Bélkő SE-Bélapát–Besenyőtelek
Gyöngyöshalász–Füzesabonyi SC-Erőss út
Marshall ASE–Energia SC Gyöngyös
Szabadnapos: Hevestherm-Hevesi LSC
7. forduló
Október 8., szombat, 15.00:
Hevestherm-Hevesi LSC–Egerszalók
Gyöngyösi AK–Eger SE II.
Maklár–Heréd
Energia SC Gyöngyös–Gyöngyöshalász
Füzesabonyi SC-Erőss út–Bélkő SE-Bélapát
Lőrinci–Marshall ASE
Szabadnapos: Besenyőtelek
8. forduló
Október 15., szombat, 15.00:
Maklár–Lőrinci
Heréd–Gyöngyösi AK
Eger SE II.–Hevestherm-Hevesi LSC
Egerszalók–Besenyőtelek
Bélkő SE-Bélapát–Energia SC Gyöngyös
Gyöngyöshalász–Marshall ASE
Szabadnapos: Füzesabonyi SC-Erőss út
9. forduló
Október 22., szombat, 14.30:
Besenyőtelek–Eger SE II.
Hevestherm-Hevesi LSC–Heréd
Gyöngyösi AK–Maklár
Marshall ASE–Bélkő SE-Bélapát
Füzesabonyi SC-Erőss út–Egerszalók
Lőrinci–Gyöngyöshalász
Szabadnapos: Energia SC Gyöngyös
10. forduló
Október 29., szombat, 14.30:
Gyöngyösi AK–Lőrinci
Maklár–Hevestherm-Hevesi LSC
Heréd–Besenyőtelek
Eger SE II.–Füzesabonyi SC-Erőss út
Egerszalók–Energia SC Gyöngyös
Bélkő SE-Bélapát–Gyöngyöshalász
Szabadnapos: Marshall ASE
11. forduló
November 5., szombat, 13.30:
Besenyőtelek–Maklár
Hevestherm-Hevesi LSC–Gyöngyösi AK
Marshall ASE–Egerszalók
Energia SC Gyöngyös–Eger SE II.
Füzesabonyi SC-Erőss út–Heréd
Lőrinci–Bélkő SE-Bélapát
Szabadnapos: Gyöngyöshalász
12. forduló
November 12., szombat, 13.30:
Hevestherm-Hevesi LSC–Lőrinci
Gyöngyösi AK–Besenyőtelek
Maklár–Füzesabonyi SC-Erőss út
Heréd–Energia SC Gyöngyös
Eger SE II.–Marshall ASE
Egerszalók–Gyöngyöshalász
Szabadnapos: Bélkő SE-Bélapát
13. forduló
November 19., szombat, 13.00:
Besenyőtelek–Hevestherm-Hevesi LSC
Bélkő SE-Bélapát–Egerszalók
Gyöngyöshalász–Eger SE II.
Marshall ASE–Heréd
Energia SC Gyöngyös–Maklár
Füzesabonyi SC-Erőss út–Gyöngyösi AK
Szabadnapos: Lőrinci