2023.11.07. 13:22

Hevesi gólgála a pályán, jótékonyság a pályán kívül

Hatodik mérkőzésén is győzelmet aratott a Hevesi SE a BAZ-Heves vármegyei férfibajnokságban.

Bettembuk Gáborék (szemből) magabiztos győzelmet arattak

HEVESI SE–SZINVAPARTI KSE 35–15 (20–6)

A HEVESI GÓLDOBÓK: Gyarmati B. 8, Papp Á. 6, Juhász L., Kocsmár B. 5–5, Ördög D. 4, Bagdi Sz., Balázs L. 2–2, Bettembuk G., Terenyei Ákos, Tóth I. 1–1.
STECZINA ZSOLT, a hevesiek csapatvezetője: – Igazi gálát tartottunk. Szinte mindenki feliratkozott a gólszerzők közé. Meggyőző játékkal magabiztosan nyertünk, az előző szezonhoz képest meggyengült miskolciakkal szemben.

EGER SZSE–SZALÉZI-KOLORCITY KAZINCBARCIKA 31–29 (17–16)

AZ EGRI GÓLDOBÓK: Moczó M., Hajdu Á. 6–6, Poczok B., Tymcyna B. 4–4, Skultéti G., Barta B., Ficzere L. 3–3, Bátori Zs., Sass D. 1–1.
ÁCS ISTVÁN, az egriek edzője: – Ismét a gyakorlásra helyeztük a hangsúlyt. Az első félidő nehezen indult, de szakaszokban szépen játszottunk. A második félidőre felvettük a mérkőzés ritmusát és az utolsó 10 percben sikerült magasabb szintre kapcsolni. Ennek köszönhető a győzelem. A szoros végjáték értékes tapasztalat lehet a későbbiekben.