Sport utca, 150 néző. Vezette: Bognár T.
BKV Előre: Szerovay – Molnár, Kasza, Rutter – Varga A. (Sándor L., 82. p.), Kovács A., Szirtesi, Nemecsek – Werle (Varga G.,
88. p.), Török S. – Simon. Edző: Krecska János
Makó: Kovács K. – Kazán, Dálnoki, Magyar (Kiss, 78. p.), Juhász – Podonyi, Varga R., Szűcs, Bány (Gyenes, 66.p) – Bernáth (Szabó S. 53. p.), Hadál. Edző: Kolozsvári János
G.: Szirtesi 16. p., Werle 56. p., Török S. 71. p., ill. Hadál 67. p. Kiállítás: Dálnoki 90. p.
A közlekedésiek, különösen második félidőbeli játékukkal a Magyar Kupában a Győrt búcsúztató teljesítményüket idézték, és magabiztosan győztek.

Szolnok–REAC 1-1 (1-1)
Szolnok, 400 néző. Vezette: Solymosi
Szolnok: Rézsó – Páles, Antal, Balogh (Nagy Á., 66.), Romanek (Kővári, a szünetben)
– Patakfalvi, Szalai, Pintér, Remili – Disztl D. (B. Tóth, 77.), Kotula. Edző: Simon Antal.  REAC: Farkas B. - Dinka, Virágh, Vati, Horváth G. – Kovács (Németh T., 80.), Kapcsos, Cseri (Felföldi, 63.), Horváth T. – Csopaki, Nagy G. Edző: Urbán Flórián
G.: Disztl 15. p., ill. Nagy G. 17. p.
Jó iramú, színvonalas mérkőzésen mindkét oldalon számos helyzet kimaradt. Disztl Dávid vezető gólja után gyorsan kapcsolt a listavezető, s megszerezte az egyik pontot a forduló rangadóján.